Hľadám kamarátku / BFF

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku / BFF
Sabča 13

Ahoj :D , Volám sa Sabina mám 13 rokov bývam v Bratislave ...... A vlastne hľadám dobrú kamošku.. Som taký typ viac šialený :D . Vlastne hľadám kamošku kvôli tomu vždy ma nejaká podrazila asi 5 krát buď mi napísala cez FB mám inú alebo so mnou nerozprávali.A proste chcem mať dobrú kamošku tým že ma podporí , pomôže a poradí atd.. Nemám ani si s kým dobre pokecať ani popísať ... Moje záľuby sú počítač, bicyklovanie , šport behanie, tanec . atď, Sabča 13

Damaliana

Mam 1 v serveru budem mat 11 všetci hovoria že pekne fotim a tancujem alebo robím skôr gymnastiku hľadám si BFF z okolia ZA alebo práve zo ZA tak musíš byt mega a musíš sama chodiť do mesta okolo môjho veku a približne byt ako ja stretneme sa a ja uvidím okay okay čakám kontaktujte ma na insta ( domca2007 ) alebo messenger ( Dominika Ďuratná ) ❤️

Nika 14

Ahoj,
Volám sa Nikola,mám 14 a hľadám si niaku dobrú kamarátku/BFF. Už som mala dve ale tie ma porazilo a tak si hľadám niaku,ktorá bude lepšia a bude s ňou sranda. Bývam v Lozorne. Moje záľuby sú: kone, hudba, kreslenie, shuffle dance a tak. Môj FB je Nikola Horváthová
Vopred Ďakujem

Ararat

Fb si urcite neurobim,ja to nepodporujem.Vysvetla by som ti to osobne :) A ani insta..napis mail a napisem ti..alebo tel cislo :)