Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle od žalúdka

Príspevok v téme: Zle od žalúdka
Veronika18

Dobrý deň,

Mám 18 rokov a posledný pol rok mám taký problém, že keď idem niekam preč z domu tak mi je zle od žalúdka (tak, že ma napína) je to niečo také ako taká veľmi silná nervozita. Neviem sa toho zbaviť. Pred pol rokom som chodievala hocikde kde ma len napadlo bez problémov bez nervov, bez strachu. Na diskotéky, na výlety, atď.
Začala som chodiť po doktoroch kde mi nevedeli nič zistiť tak ma posielali od doktora k doktorovi až mi gynekologička našla cystu. Musela som ísť na operáciu, no keď som už bola na operačnom stole tak cysta tam už nebola ale aj tak mi spravili zákrok lebo mávam silné bolesti počas menštruácie. Po zotavení po zákroku som šla opäť do školy cítila som sa skvelo a potom keď som už šla domov zo školy tak mi prišlo znova zle, že ma naplo ale nevracala som len zase ten pocit silnej nervozity. Bola som už aj na neurológii tam je všetko v poriadku, bola som aj na gastro a tam je tiež všetko v poriadku. Začala som chodiť ku psychologičke dúfam, že mi pomôže. Ak máte alebo ste mali taký problém ako ja, že mi býva zle keď idem preč z domu tak sa ozvite. Ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zle od žalúdka - Fórum - ZDRAVIE.sk