Treba si u kardiológa vyzliecť podprsenku?

Príspevok v téme: Treba si u kardiológa vyzliecť podprsenku?
Prezývka

Ahojte, o mesiac mám 13 rokov a o pol roka mám isť na kardiológicke vyšetrenie. Chcodím tam už od škôlky pravidelne raz za rok , ale teraz mám problém už nosím aj podprsenku a aj prsia mám už väčšie tak sa chcem spýtať že či si budem musieť dať na vyšetrení dole aj podprsenku? Ďakujem za odpovede

mojenky

Biela kobra ale ja idem na kontrolu az v polovici februara buduci rok a mam na tom trvat a co ak mi to nedaju a co znamena ta aritmia srdca co to znamena a obnasa dakujem za odpoved uz som na nervi z toho

datum

chlap 314 pozri sa na datum prispevku na ktory reagujes. Audina to pisala 21.8. 2014 teraz mas rok 2016 kto vie kde je teraz audina a ci tu este vobec na forum chodi.

Biela Kobra

mojenky, na EKG sa často nič neukáže, ak práve v čase merania nemáte nepravidelný rytmus. Trvajte na tom, nech vám dajú na 24 hodín holter. Určite sa za ten čas aspoň jedna arytmia zachytí.

mojenky

som uz 24rokov operovana na srdce ale v poslednej dobe mam silne a richle busanie srdca moj kardiolog mi bud neveri alebo uz neviem povedal ze to je normalne ale mne to tak nepride prosim o radu

audina

Ja tak isto som nemusela davat dole. To zalezi od sestricky aka je sikovna ci vie nasadit ekg s podprdou alebo len bez nej. A samozrejme aj od objemu prs to zalezi, ale najma od sikovnosti sestry. A nemas sa zaco hanbit lebo ekg robi sestra nie lekar.

slečna T

nie, ja ked som bola tak som nemusela, tie zvody ci co je to ti nalepi na telo pod prsenkou a nad. Zalezi aku podprsenku si oblecies a ake velke mas prsia. Ked ich mas prilis velke tak asi pojde dolu.

sestrickaEkg

Netreba.koli ekg urcite nie ;) len echo sa robi hore bez.som sestricka na kardiologii.takze mas info priamo od cloveka,ktory robi toto vysetrenie.

ivana456

Pravdepodobne bude treba, by si si vyzliekla podprsenku.
Pred zenou by si sa hanbila menej ? Mozes skusit, staci najst zenu-kardiologicku.

Pre ekg a echo treba byt hore bez.
Pre fonendoskop je to tiez lepsie bez podprdy, ale mozno bude nieco pocut .. daj si maloplosnu co najviac vykrojenu podprdu ..

Pocitaj s tym, ze ak bude plna cakaren a ty budes zdrzovat s hovadinami, tak sa doktor(ka) alebio sestricka dobre nastve. Nik sa ti nebude prosit, aby si im laskavo umoznila riadne ta vysetrit. Je to v tvojom zaujme. Tak si povedz, ze uz si velka a je to najnormalejsia vec na svete.
Ja by som vobec nedrazdila vyjednavanim, ze si nedam dolu podprdu. Neboj, prezijes to.
Oni uz naozaj videli vselico a ak si myslis, ze prave o tvojich prsiach budu polhodinku filozofovat, veeelice sa mylis.
Aj na gyndu budes niekedy potrebovat ist - chces tam vyjednavat, ze ta budu vysetrovat s nohavickami?