Marihuana a zlé stavy

Príspevok v téme: Marihuana a zlé stavy
JimmyD

Dobry večer,
včera som mal trávu z jointa asi tak 5-6 možno trocha viac ťahov, no a nezapôsobilo to na mňa dobre zo začiatku smiech a potom stavy, že mi to už neskončí, cely som sa triasol a psychicky mi nebolo dobre. Potom som celu noc zvracal z toho a stale sa mi tocila hlava a zase som sa bol ze mi to tocenie hlavy už neskonči. Už som mal tiež zlé stavy a proste ja ani neviem či sa mi podarilo si to niekedy vychutnať, keď vidim ludi ako su zhuleny a smeju sa a citia sa dobre, vlastne ja som ten pocit ani ešte nemal. Napriklad tem kamarat čo mal somnou toho jointa mal tak jak ja z toho a nebolo mu nič zle tak ako mne. Mam pocit že to na mna posobi ako silny halucinogen proste sa mi všetko zda byt nerealne, a nejak si furt naevokujem že to neskončí a stoho ma ide potom drbnůt. Napriklad keď som bol vtedy z toho jointa sfajčený tak som nalieval kamaratovy kofolu a mne sa zdalo že som mu už nalial plny pohar a zdalo sa mi že mu to nalievam už aj niekolko minut no popri tom mal iba nejak 5 centimetrov od spodku naliate a mohlo to trvat tak maximalne 3 sekundy a mne sa zdalo ze to trva dlhšie - z tohoto som sa zase naplašil že neni somnou niečo v poriadku a že ostanem taky nafurt... Proste je možne že mi bude niekedy z toho tak ako ma alebo si to uz radsej nemam vobec dať? Nejaké rady a názory, poprípade pomoc ak sa vam uz nieco podobne stalo
JimmyD

cypi

kdyz nevíš kdo opravdu jsi nehul.pak ti jebe.nejste opravdu dospeli ani vyspelí nato aby ste porozumeli tomu co vydite a citite proto ty stavy.v prve rade kdyz sem hulil poprve bylo to v prirode v klidu a pohode.dnesni doba je zmatena a mladi lide s ni.kultura spolecnosti je pomalu zapominana a mladi nevi kam patri co chteji a kde zacit a do toho si zahuli co to asi s tou bytosti udela?udelato cvak a je dalsi pacient.ja treba nepiju alkohol nechutna mi a je mi po nem zle.neumim pit alkohol a proto ho nepiju.proto nehulte travu kdyz to neumite.hovada

Hollda

Ja som si dala tak 1 šluk po 1. Raz a mala som to isté .. čas išiel mrte pomaly a mám pocit že to mám aj 2. Den.. možno to je tým že som to mala prvý krat..

Tomas12345

Prestan s marihuannou cim skor tym lepsie.Nielenze tam je kopu dechtu takze to nici pluce ale este ti to moze vyvolatr rozne psychoticke stavy uzkostne poruchy navaly uzkosti

Lucyfer

To, co tu opisujes, su podla vsetkeho typicke priznaky, ktore samotne hulenie sprevadzaju. Len - ako uz spravne ktosi poznamenal - ti jednoducho nevyhovuju (resp. nie su ti uplne "po chuti" - prave
naopak, obtazuju ta a znerovznuju). Co sa mna tyka, tak som tiez bola zastancom travy pred alkoholom, nakolko mi po piti byva nesmierne zle. No po istom case som pochopila, ze dokonca ani hulenie nie je uplne pre mna - akoby ma hoci aj po 3-4 slukoch vedomie, ze uz som high, zacalo stresovat. Vacsinou som sa zakazdym nevedela dockat, kedy to uz skonci. Raz to dokonca dopadlo tak, ze som prepadla totalnemu strachu, panike, sebadestruktivnym myslienkam,triaske,a vrcholiac vracanim som si povedala, ze huleniu davam cervenu... Na istom fore som sa docitala, ze bezne premyslavi, "zadumani" ludia by sa trave mali vyhybat, pretoze ked ich uchvati tok myslienok, uz sa ho tak lahko nezbavia. A v mojom pripade to zrovna prijemne myslienky nebyvaju ...

Buki

@bylinka1 No lebo zivot je strasne cool XD Zivot je na phicu a preto ludia beru drogy. Lebo chcu byt stastny. Stastny ludia drogy neberu.

Menejjeviac

Toto presne poznám, aj ja som malaza začiatku také stavy že som sa skoro dovracala ale potom to prešlo a cítila som sa akoby svet išiel pomalšie, aj sa mi ľahšie rozmýšlalo. Ale neboli to dobré stavy lebo sa mi pritom krútila hlava a bolo to čudné. Inak si teraz dávam po troche, a dávam pozor čo mi to robí ke´d už cítim že mám dosť tak viac si nedám. ti nekáže rýchlo sfajčiť celý joint :)
Inak mne marihuana samozrejme v malom množstve dosť pomohla keď som bola s nervami v koncoch a pomaly som zjedla len jedno jabĺčko denne. Uvólnila som sa a dokonca som dostala aj znova chuť do jedla. Ja si myslím že je to lepšie ako celú noc niekde prechlastať, ráno prievan v peňaženke, celý rozbitý, opica niekedyešte ďalšie dva dni. Takto sa zrelaxujem a na druhý deň úplna pohodička. Pekný večer ľudkovia :)

bylinka1

Kurva ste tu normální? Koľko ľudí trpí depresiami, úzkosťami, depersonalizáciou, trápia sa jak hovado nevedia prečo a vy tu s drogami pokúšate osud. To už neviete čo od dobroty? Nebojíte sa že to vo vás tiež v neskoršom veku môže spustiť takétostrašné veci?
To už neviete čo od dobroty? Nie sú pre vás dosť odstrašujúce príklady ako ťažko sa zo závislostí ľudia dostávajú. A aké utrpenie drogy prinášajú?