Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedna sa o citove vydieranie?

Príspevok v téme: Jedna sa o citove vydieranie?
visa88

Rozisli sme sa s priatelom. Viem, ze obidvaja este nieco ku sebe citime a bol to dlhy proces kym sme sa rozisli. Ja som mala ale vela dovodov, preco s nim zostat nemozem, aj ked ma to k nemu stale tahalo. Stretli zme sa po nejakom case, ja som s tym problem nemala, zaujima ma ako sa ma a chcela som ho vidiet. Javil sa mi byt ok, ale ku koncu zacal rozoberat zase nieco ohladom nasho vztahu. Ja som mu vsak razne naznacila, ze uz nie. Poviem pravdu, taha ma to ku nemu, ale sama viem ze po case sa nas vztah zase dostane do starych kolaji a budeme trpiet obaja. On sa vsak zacal tvarit ako chudak, normalne mi ho az bolo luto, volal mi ci s nim nepojdem vecer na diskoteku, chcel ma objat a pod. Nesla som s nim nikam, dnes som mu volala, pretoze som mala vycitky svedomia ked som si spomenula na vcerajsok. Vlastne ani neviem preco, lebo oxmerana som ku nemu nebola. Pocas dnesneho telefonatu som sa ho pytala, co dnes robi, a on ze ide na kavu a po otazke s kym(co je normalne, ja som nesliedila, myslela som, ze s niekym zo znamych) mi odvrkol, ze co sa ja do toho staram, ze to vobec nie je moja vec, ze ajtak toho cloveka nepoznam. No a aja ze no dobre. Este sme nieco hovorili a nakoniec rozhovoru podotkol ze ide von s dievcatom. Ja samozrejme som mu povedala ze fajn, nech ide a uz som dalej nic nerozoberala. (inak viem ze doteraz sa s nikym nestretaval, takzebud ide o cerstvu znamost alebo si to len vymyslel) Trochu som zostala zaskocena...na to mi prisla od neho sms, ze on si moze teraz chodit von s kym chce, ze aj on sa potrebuje rozpravat a citit s niekym prijemnea ze my spolu byt nemozeme. Ja uz som mu len napisala, ze naco mi to pise, ked som to vobec neriesila. V com je vsak problem...mam dlhsie pocit, ze takto jednal so mnou aj predtym. Ked som bola so sebou vyrovnana, vyrovnana s nasim rozchodom, tvaril sa asko chudacik, snazil sa vyvolat vo mne sucit a lutost. Ked sa mu to napokon podarilo, celu situaciu obratil proti mne, ze ON so mnou byt nemoze a urobil bud nieco, aby som ja ziarlila alebo si ma zablokoval a nezdvihal telefony. Takto to sa opakovalo viac krat...sama uz som tak zmatena, ze neviem ci moje dojmy su spravne.myslite na zaklade mojho prispevku ze so mnou manipuluje?

visa88

Asi máte pravdu, že by som s ním už neudržiavala žiaden kontakt. Fakt to nikam nevedie. Je to však ťažké po tak dlhom čase vo vzťahu, keď mi bol najbližším človekom, ho už viac nevidieť. Sú veci o ktorých sa dokážem baviť len s ním, preto je to také ťažké, keď sme skončili. Neviem si asi len zvyknúť, že som sama.

kafe

ja si myslim, ze nie.
Cim ta akoze vydiera? Ste obaja prilis slaby na to, aby ste s tym sekli ako dvaja dospely ludia, co vidia, ze to nikam nevedie. Obaja ste rovnaky, aj teba to taha k nemu a jeho k tebe. Na co sa ho pytas s kym ide na kavu? Preco mas vycitky svedomia, ked sa k nemu spravas normalne? Preco mu volas? Chces sa mu pripominat? Dievca, mas s tym problem, ked sa s ex vidis, vobec nie si v pohode.

klara19

myslím, že áno, nie ja tak citovo vyzretý ako ty, ty by si mu bola lepšou priateľkou, vychovávateľkou ako partnerkou, aj keď ti na ňom ako človeku záleží, svoje citové dospievanie vo vzťahoch bude musieť ustáť sám, bez tvojej pomoci

Agnes998

Uz ho konecne prestan riesit. Je to byvaly, je koniec, nemozes s nim byt, mas na to svoje dovody. Zrejme stale k nemu nieco citis, ked sa nim tak zaoberas, preto bude najlepsie, ked s nim uplne prerusis kontakt. Zide z oci, zide z mysle. Skor ci neskor stretnes niekoho lepsieho, ak sa ale stale budes viazat na byvaleho, tak si nedokazes najst novy vztah.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jedna sa o citove vydieranie? - Fórum - ZDRAVIE.sk