Ako dokazať, že som sa zmenil a že mi môže veriť?

Príspevok v téme: Ako dokazať, že som sa zmenil a že mi môže veriť?
monzy

Takže takto, rozišiel som sa s priatelkou, ktoru stale velmi milujem, z dôvodu že sa dozvedela o nejakych veciach, ale vačšina z toho boli klamstva, ako napriklad že som ju podviedol čo nieje pravda. bola a je ale obklopovana ludmi, ktori jej rozpravaju opak, akoby jej nahovaraju že som zly. po rozchode, čo je asi 2 mesiace dozadu som začal piť, zapijať žial, kedže som sa nemal na čo ine obratiť. dozvedela sa to, a to nebola velmi potešujuca informacia pre nu, lebo to bolo presne to, čo nechcela aby som robil počas vzťahu, a sice ani som to nerobil, lenže fakt som nevedel ako si mam pomocť. ked sa to dozvedela, prestal som s tym. uplne. nedam si už ani male pivo. Uvedomil som si, že ked sme sa rozišli tak ona bola na tom ešte horšie ako ja, kedže ona bola sklamana mnou, no ešte aj vtedy myslela nato, aby som sa pohol dalej ja a preto sa tak spravala, pisala mi, že na mna zabudla a podobne ked som sa jej to pytal, no raz mi jej kamaratka vravela že to tak vobec nieje, ale že viac to nemam rozoberať teraz. no a uvedomil som si, že to dievča je ešte lepšie ako som si myslel, zamiloval som sa do nej ešte viac a to je to najhoršie. neveri mi ani slovo, neveri mi že som sa zmenil, a nedokaže mi dať šancu lebo sa nechce zas sklamať. neviem čo mam robiť, zabudnuť nezabudnem. mam ju v hlave každy den 24 hodin, ked vstanem, ked ranajkujem, počuvam pesničky, fajčim, oddychujem, idem von, či zabavam sa, stale ju mam v hlave, ked idem spať, dokonca sa mi o nej aj sniva. neviem ako dalej, som zamilovany po uši. Viem ale, že vzťah s nou bol pre mna najkrajši zažity vzťah v mojom živote a spravil by som všetko preto, aby som ju ziskal spať. Som zufaly, prosim poradte mi aspon nejake maličkosti, kedže sam viem, že toho už vela s tym nespravim. :(

monzy

skušal som aj kamaratsky aj tak aj tak. proste rôzne. neviem fakt čo mam robiť, napisala mi toto :
Nechcem sa vraciat k niecomu co je za.mnou...ako sa vravi nestupim uz viac do tej istej rieky.

Dalsi dovod ze ta nelubim

Dalsi dovod ze ti uz neverim

Ze aj keby si sa zmenil ja by som tomu neuverila

Som strašne nadne z toho, ja neviem čo mam robiť, nebavi ma nič, nebavi ma plakať každy jeden den, trošku sa zabavam a ked pride situacia, že si môžem užiť s nejakym dievčaťom v tom momente ma napadne byvala, ona a nasledne mi klesne nalada, prestanem sa zabavať, to dievča pošlem kade lahšie. nejde to, nedokažem sa bez nej pohnuť dalej, fakt nie. je to strašne ťažke a fakt už nevladzem, chcem sa vzdať všetkeho a mať sväty pokoj. odisť odtialto.

DontWorry

Absolutne by som netlacila na pilu a nechala cas plynut.

Po case jej mozes napisat ako sa ma..nic viac. Ak teraz budes doliezat bude to este horsie, pretoze ak nema zaujem tak s tym nic neurobis.

Mimochodom mi pride od nej trochu nezrele, ze dava na slova kamaratov a neoveri si fakty.

peciatka

skus sa snou stretnut len ako kamarat a nic neriesit ani nenaznacovat ze chces byt s nou preto aka je ako s bytostou osobnostou a len tak pokecat
netlacit absolutne na pilu
potom sa znova stretnut a tiez netlacit len tak nezavazne travit cas
potom opat sa stretnut.. ist ne prechadzku na kavu neskor do kina
fakt len tak
ale nevynucovat prilis casty kontakt
raz za cas
ked si doteraz vydrzal vydrzis
musis byt trpezlivy
najma ak sa oplati cakat
a rozhodne nepit spolu
mozno si ona po case vsimne ak si sa niekam posunul ale ako realne posunul s tym akymsi vnutornym uvedomenim ktore sa uz len tak nezmeni
drzim palce