Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?

Príspevok v téme: Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?
Zufalko

Ahojte, mam 21 rokov som normalne dievca vsetko v pohode, mam priatela s ktorym sme spolu vyse roka, spava sa ku mne uzasne, v posteli vsetko super proste uzasny zivot. Az na par veci..

Pred cca troma rokmi som spoznala jedneho muzA. Ja som mala 18 a on takmer 25. Uspesny, celkom dobre vyzerajuci velmi inteligentny muz.

Nemozem povedat, ze to bola \"laska na prvy pohlad\"-nebola. Nepritahoval ma fyzicky, nebavilo ma pocuvat ako premudrelo o vsetkom rozjima a podobne i ked on ku mne prejavoval vela naklonnosti, viem, ze sa ma pokusal par krat pri odprevadeni pobozkat atd... Vzdy som sa rychlo pobrala domov, fakt som o to nemala zaujem. Az na jeden krat.

Chcela som sa na poslednom stretku s nim \"rozijst\" alebo teda aspon prerudit kontakt kedze oficialne sme partneri neboli, bolo to iba par rande. No a trosku smr sa opili, zacali sa vasnivo bozkava, tu noc bolo vsetko uzasne... No dalej som sa s nim nechcela stretavat hnusilo sa mi to, ze som sa s nim takto zblizila.

Dalej to zacalo byt take, ze som strasne zacali tuzit po jeho pritomnosti, len z dovodu akym sa ku mne spraval ako som videla na jeho ociach, ze prenho som noeco ako..proste nieco neopisatelne. Mali sme velmi vela pelnych chvilok, aj tych horucejsich. No postupne zacal byt ku mne chladny, to ma pritahovalo, chcela som s nim byt casteksie a castejsie. On zrazu nie.

Na sms odpisoval odmerane, ked sme sa stretli medzi ludmi tvaril sa ze ma nepozna...nerozumela som tomu, no tala bola jeho povaha.

Zacala som sa stretavat s kamaratom jeho kamarata a on to zistil. Nebolo to nic vazne, kino, vecera... Akonahle to zistil, chcel sa so mnou stretmut, chcel si zopakovat vraj nase \"ulety\". Ja som nedokazala povedat nie. Neskutocne som tuzila po chvilke pozornosti od neho.

Nedokazem opisat tie pocity pri nom.. Triaska, islo ma drbnut z toho pocitu ked ma bozkaval..

Mala som za ten cas vela vzrahov, no vsetkych som s nim podviedla, hned ako mi napisal docupitala som.. Ano robila som zo seba sasa, aj teraz by som spravila. Prisla by spm za nim hocikam hocikedy. Viem, nie je to fer voci tym chlapom, ano voci mojmu priatelovi, ale ked ide onho som ako zaslepena proste nic ine nevnimam chcem len jeho pozornost.. S tymi muzmi mam pocit (ostatnymi) ze sa stretavam len aby chcel so mnou dalsi ulet. No vidim na nom, ze on ku mne nic neciti, ze len sem tam si potrebuje uzit. Ja som tu prenho vzdy. Viem ze on ziadne city nema, je to presne ten tym ktory podla mna je psychopat, vidi iba seba, ostatny su nic aj ked nechapea spravanie na zaciatlu, no nieco mi hovori ze to iba akosi hral.

Agnes989

Musela som si tvoj prispevok precitat dva krat kym som sa zorientovala v tvojich muzoch. V tebe sa ale vobec neorientujem. Co vlastne riesis a co chces? Co je vlastne tvoj problem? Lubkas svojho priatela alebo toho, s ktorym raz za cas ides trtosit ked ta zavola? Vsak ty by si mohla mat prijemny a stastny zivot, mas super priatela ktory ta lubi a tvrdis, ze aj ty jeho, tak preco si to neuzivas, preco si vyrabas problemy? Chces svojho priatela alebo chces toho druheho? Vies vobec co chces?

pistek

Ja si myslim,ze toto dievca je velmi nestastne a trpi. Mozno by to aj chcela zmenit,ale nevie,nedokaze to..akoby sa nevedela odputat..
Tiez by som z nej hned nerobila k...ako mnohe prispevky davaju naznaky. Vsimnite si,ze ona toto vsetko robi jedine pri tomto muzovi a len s nim. Druhi podvadzaju striedaju partnerov hlava nehlava,ale ona ma ako take "fungujuce" vztahy...len zial tym, aky ma na nu vplyv ten dotycny muz, tej jej naviazanosti nanho, ze mu nevie odolat, odputat sa od neho...tak vzdy vo vztahu zlyha tym,ze zas skonci pri tomto muzovi ked sa jemu zachce a zapiska na nu a ona nehladiac na jej sucasne vztahy pribehne vzdy ako taky poslusny psik.. Neriesila by som jeho..co je za jeho spravanim, preco robi corobi, preco sa takto sprava, ci je psychopat atd atd. Pomoc potrebuje ona. Mala by vyhladat pomoc, aby zistila,cim ju tento muz tak velmi ovlada, preco ju tak oslovuje pritahuje, co ju na nom tak laka ze mu nevie odolat,povedat nie, ukoncit to raz a navzdy..ze kvoli nemu ohrozuje svoje kvazy fungujuce vztahy, pripadne partnerske stastie s niekym inym. Je to o jej veku? Je tam vplyv rodiny, vztahov s otcom,mamou,rodicmi atd? Lebo toto sa moze tahat este cele roky..a ona vzdy moze pri kazdom jednom vztahu koncit ako vzdy pri tomto..ked sa mu zachce.. Ked to sem pisala,znaci to,ze ju to trapi,chcela by to mozno riesit.. Potrebuje pomoc a nie opovrhnutie atd

kabel

ona nie je neviestka, ona je rozhodnozka :-D
napise, ze priatela "lubka" a sulozi s inymi muzmi, ty sa s tym stotoznujes? dalsia "neviestka"?

masch

táto diskusia mi pripomína úryvok z biblie, keď židia chceli ukameňovať ženu pristihnutú pri cudzoložstve,toľko zloby a odsúdenia je aj vo vás, Ježiš sa o nich vyjadril,ste ako hroby zvonku obielené a zvnútra páchnuce,neviestky vás predídu do nebeského kráľovstva,možno je ona jednou s z nich

DontWorry

"Nestastny kus rajdy" ...tak ako bolo spomenute

To presne si. Ale nelutujem ta, lebo to robis dobrovolne a este sa obhajujes ako keby to bolo normalne. Neviem ci chcies odpoved na otazku, ktoru si zadala, ci si zamilovana alebo zavisla...ale asi si skôr len blba, lebo tamten ta nechce na nic ine len na prietrtky a ty mu to zeres jak seno.
Karma je obcas svina a ona ti to vsetko vrati. Nie nebudeme k tebe mili.
Ak ta to k nemu taha tak nechaj priatela a aspon vtedy ti trochu uznam, ze si charakter.

dinnna

Este posledna vec...vlastne ti este nikto asi nikdy neotvoril oci.A mozno ze to je pre teba prirodzene mozno si to videla u rodicov...ako tato podvadzal mamku alebo naopak mamka tata,vsak?Lebo vacsinou to tak byva bohuzial.Pretoze partnersky vztah to nieje len o sexe a o laske to je hlavne o dovere,zodpovednosti,kamaratstve,spolocnych záujmoch,pochopeni,a respektu voci osobe ako takej.Asi ta to nikto nenaucil bohuzial,ak to nepochopis budes iba nestastny kus rajdy ,ktorej o chvilu nik neda lebo chlapy nechcu nestastne