Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?

Príspevok v téme: Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?
Zufalko

Ahojte, mam 21 rokov som normalne dievca vsetko v pohode, mam priatela s ktorym sme spolu vyse roka, spava sa ku mne uzasne, v posteli vsetko super proste uzasny zivot. Az na par veci..

Pred cca troma rokmi som spoznala jedneho muzA. Ja som mala 18 a on takmer 25. Uspesny, celkom dobre vyzerajuci velmi inteligentny muz.

Nemozem povedat, ze to bola \"laska na prvy pohlad\"-nebola. Nepritahoval ma fyzicky, nebavilo ma pocuvat ako premudrelo o vsetkom rozjima a podobne i ked on ku mne prejavoval vela naklonnosti, viem, ze sa ma pokusal par krat pri odprevadeni pobozkat atd... Vzdy som sa rychlo pobrala domov, fakt som o to nemala zaujem. Az na jeden krat.

Chcela som sa na poslednom stretku s nim \"rozijst\" alebo teda aspon prerudit kontakt kedze oficialne sme partneri neboli, bolo to iba par rande. No a trosku smr sa opili, zacali sa vasnivo bozkava, tu noc bolo vsetko uzasne... No dalej som sa s nim nechcela stretavat hnusilo sa mi to, ze som sa s nim takto zblizila.

Dalej to zacalo byt take, ze som strasne zacali tuzit po jeho pritomnosti, len z dovodu akym sa ku mne spraval ako som videla na jeho ociach, ze prenho som noeco ako..proste nieco neopisatelne. Mali sme velmi vela pelnych chvilok, aj tych horucejsich. No postupne zacal byt ku mne chladny, to ma pritahovalo, chcela som s nim byt casteksie a castejsie. On zrazu nie.

Na sms odpisoval odmerane, ked sme sa stretli medzi ludmi tvaril sa ze ma nepozna...nerozumela som tomu, no tala bola jeho povaha.

Zacala som sa stretavat s kamaratom jeho kamarata a on to zistil. Nebolo to nic vazne, kino, vecera... Akonahle to zistil, chcel sa so mnou stretmut, chcel si zopakovat vraj nase \"ulety\". Ja som nedokazala povedat nie. Neskutocne som tuzila po chvilke pozornosti od neho.

Nedokazem opisat tie pocity pri nom.. Triaska, islo ma drbnut z toho pocitu ked ma bozkaval..

Mala som za ten cas vela vzrahov, no vsetkych som s nim podviedla, hned ako mi napisal docupitala som.. Ano robila som zo seba sasa, aj teraz by som spravila. Prisla by spm za nim hocikam hocikedy. Viem, nie je to fer voci tym chlapom, ano voci mojmu priatelovi, ale ked ide onho som ako zaslepena proste nic ine nevnimam chcem len jeho pozornost.. S tymi muzmi mam pocit (ostatnymi) ze sa stretavam len aby chcel so mnou dalsi ulet. No vidim na nom, ze on ku mne nic neciti, ze len sem tam si potrebuje uzit. Ja som tu prenho vzdy. Viem ze on ziadne city nema, je to presne ten tym ktory podla mna je psychopat, vidi iba seba, ostatny su nic aj ked nechapea spravanie na zaciatlu, no nieco mi hovori ze to iba akosi hral.

liliana27

Zufalko,

kto to nezazil, ten to nepochopi

nehnevaj sa za ich reakcie, samozrejme, ze sa nespravas ukazkovo, si mlada a robis chyby...co sa tyka tych partnerov a zameru, pre ktory si s nimi zacnes....

Asi sa bojis samoty a tych chalanov mas pre dobry pocit, aby ten jeden ktory tebou tak manipuluje vedel, ze nie si sama a ze za nim neplaces, aby ziarlil apod...

Zazila som presne toto iste, rada by som vedela z akeho okresu si, mozno je to ten isty chlap...rozpravy, keci, stretnutia, zaujem a ked sa mu konecne otvoris, chladne SMS a nerozumies vobec jeho konaniu.
Myslim, ze si potrebuje upevnovat svoje ego, manipuluje, lebo vie ze cim viac ta bude ignorovat, tym viac ta bude privadzat do zufalstva, tym viac ho budes chciet a tym viac bude z teba robit chuderu, co pribehne hned ked si povie a da mu...

On ta vedome chce ponizovat, LEBO SA DAS PONIZOVAT.
Jeho spravanie a vysvetlenie preco to robi je, lebo je to manipulator a mala by si za nim spravit hrubu ciaru - ale sama na to nemas dost sil.
Poznam to. Ja som musela vyhladat pomoc, uz som samu seba nechapala, ako hlboko som ochotna koli takemuto cloveku klesnut. Vidis to, uvedomujes si to a presne ako tu pisali...mozog nedokaze ovladat telo a zase to urobis...

Potrebujes pomoc, nie odsudzovanie...nerobis normalne veci a naozaj s tymi chlapcami ...mala by si prestat so vsetkymi a byt chvilu sama...

nezaoberaj sa teraz karmou a ako sa ti to vsetko vrati ako ti tu pisali...keby sa malo vsetko vsetkym vratit, tak zijeme kazdy 200 rokov a aj tak sa to nestihne. Nezaoberaj sa teraz tym, ale mala by okamzite prestat robit co robis...so vsetkymi.

Daj sa do poriadku, myslim,z e budes rovnako potrebovat pomoc sa od tohoto chlapa odputat a "upratat sa" , na to potrebujes byt sama.
Ale vies aky dobry bude ten pocit, ked ho stretnes a uz nebudes citit to co teraz? Ked ti napise a uz ti to nebude nic hovorit?

Ide to...ale sama to urcite nezvladnes. Ja som si to uvedomovala a chcela som sa zbavit tej zavislosti od neho...neviem ci to aj ty tak citis, ci sa len pytas, preco to robi a chces si to nejako vysvetlit a robit to dalej.

Takze....jednoznacne, uz podla reakcii ludi vidis, ze to co robis ty nie je spravne, zacni od seba...a potom ak chces, mozme si napisat, ako sa od neho odputat, ide to a v podstate dost rychlo, budes sa cudovat...vsetky tie nepochopitelne veci a to zufalstvo aby si mala jeho pozornost aj za cenu straty sebaurovne ...vsetko toto uz bude pase...nebude to mavnutim carovneh prutika, ale hlavne ked ti uz napise, nepoletis za nim ...lebo uz sama nebudes nechat sa ponizovat...

Sadie

ale ja nechápem jednej veci..čo to je za človeka, čo "nevie odolať a pribehne hned za ním".. ved je to úbohé..to si nevie rozkázať sama sebe - dosť a už stačilo?? hlava nevie ovládnúť telo?? smutné... Ja mám síce len o pár rokov viac ale neviem si to predstaviť, stať sa takto dobrovoľne otrokom niekoho iného...

betty112

zufalko, ty sa mi snad len zdas.
Ak popisujes realitu, je mi ta luto.
On vobec nemusi byt psychopat, len vyuziva tvoju bezcharakternost. Asi prekukol a nevazi si ta. Preco by aj mal?
Vyuzije ta na sex a chce mat od teba pokoj. Ma pravdu. Viac si nezasluzis.
Potrebujes dozriet. Dovtedy by si si mala dat od chalanov pohov. Roznasas pohlavne choroby.

flurais4you

tak ja napisem len tolko, ze si to mozno zakladatelka v tomto pripade vymyslela, avsak stat sa take uz stalo. dospelemu cloveku, ktory dovtedy kym stretol "jeho" bol podla zaradenia spolocnosti normalny so vsetkym, co k tomu patri. a zatemnila sa mysel, moralka aj ostatne...

xo

flurais4you
tu sa nejedna o to, ci to niekto zazil a ci nie. Ona toto svoje konanie obhajuje, akoby bolo uplne normalne ze podvadza kazdeho svojho aktualneho priatela. A sa cuduje, preco ju v tom nikto nepodporuje. btw aby bolo jasne nie ja som tie veci o nej pisal. Ako tu niekto napisal, tato tema je urcite vymyslena. Takto sa dospely svojpravny clovek nechova.

flurais4you

nechcem toto obhajovat, kto ju hanil ma mozno aj pravdu....spina, hnusna a neviem co.......ale kto toto nezazil, nepochopi, nikdy nepochopi, ako sa idealny zivot, ktory clovek zaziva moze zmenit na peklo, ako opisuje dotycna, ked niekto ako on ma na nu vplyv...co to je a ako je mozne, ze sa nedokaze odputat od niekoho, ktory je v podstate svojimi skutkami (len prietrtkami) prizemny...neviem, kto by to vedel vysvetlit, ako sa to moze stat?