Hepatitida C

RNG

Sylimarin v injekcnej forme zatial nepoznam
A samotny sylimarin nie je zatial odporucany ako antiviralny prostriedok, este sa na tom celkove pracuje a je to na vazkach dokonca aj v petriho miske nieto v tele
www.ncbi.nlm.nih.gov
Na Berksonovom protokole najviac antiviralne posobi selen, ine len posilnuju a regeneruju pecen, ktora sa potom vie lepsie branit.
Ako som sa vyjadril uz mnohokrat, ja tu zastupujem nazory lekarov lieciacich najma jedlom a potravinovymi doplnkami branymi ustne.

Felis

Matway, ja by som bola rada, keby si to napisal sem, chcem pomoct aj ostatnym, nielen sebe a okrem toho to riesim anonymne a novy mail sa mi nechce zakladat, tak ak mas zaujem pomoct, do toho! :-)

Felis

Agnes, RNG dakujem moc. RNG je pravda, ze sylimarin len v injekcnej forme dokaze znizit virus? A este ci nevies ci MMS, teda Dioxid chloru, ked ho dostanem do zaludka nevyprcha kym by sa dostal do krvi? Ci ako to je? Ako ho dopravim az k peceni? (Budem uzivat aj MMS2.) Ucinnejsi by bol kupel? Aky mas nazor na DMSO? Dakujem

RNG

Este raz zdoraznujem, ja som tu na fore doplnkar, tj propagujem neskodne potravinove doplnky nie chemikalie. Oxidacne terapie su pouzivanie chemikalii. Samozrejme, keby mi vsetko ostatne z doplnkov zlyhalo, rozhodne nezavaham siahnut aj na chemikalie, najma na oxidacne, ktore maju tolko uspechu na svete.

RNG

Tu uvediem starsie udaje ako kyslik nici niektore virusy
www.vanderbilt.edu?:
Tiez napr
www.mroxygen.co.za
To bolo skor, ako vysli s chloratmi MMS1 a 2. Tieto seriozne ohrozuju farmaciu, takze spravy na internete okolo nich su dost male alebo zatlacene cez google hodne dozadu, aby sa k nim bezni ludia nemohli dopracovat.
Novsie najdes rozne popularne ako
www.davidicke.com

Ale casto narazis na taketo umelo nastavene bariery
play.g2cforum.org

Agnes989

Felis drzim ti palce nech sa z toho dostanes nech uz je to akymkolvek sposobom. Ak je MMS naozaj taky zazrak, ze ti to sam porazi, tak sem daj urcite vediet. Hoci ja po mojich zivotnych skusenostiach na zazraky neverim, ale ktovie, mozno sa deju len mimo mna :)

RNG

Zialbohu, dnes zijeme vo svete penazi a to co zarobi viac sa tlaci a co by to mohlo ohrozit sa silne a organizovane potlaca. Bez ohladu, co je dobre pre ludi.

Felis

Agnes a mozno by odisla skor, mojej kamosky mama po dobrati chemo dostala mozgovu porazku, co jej sposobilo chemo, samozrejme, takze tak...
Rakovina sa musi riesit hned, kedze sa moze skomplikovat v priebehu 2 tyzdnov...
Vznika v samotnom tele, na rozdiel od heposky, ktoru som chytila z vonka, do zdraveho prostredia, cely zivot som zdrava, zdravo sa stravujem a zijem, teda okrem tej alergie na slnko, ktoru som dufam porazila nadobro vdaka mms.

Agnes989

No vsak liec sa ako chces, snad to dobre dopadne, potom daj vediet. Na vedlajsie ucinky sice mozu niektori umriet, prave tych vedlajsich ucinkov sa bala aj moja teta a rozhodla sa ako rozhodla, dopadlo to ako dopadlo. Keby sa rozhodla pre chemoterapiu, mozno tu mohla este dnes byt.