Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hepatitida C

Felis

na vedlajsie ucinky klasickej mediciny rocne umiera miliony pacientov a prave toho sa bojim... preco by som si mala skracovat cestu ku chorobe, ked mam aj ine moznosti?

Felis

RNG praveze tvrdi ze alternativa by mala byt prva moznost a nie posledna, ked ti chemicke lieky znicia zdravie... tak som to pochopila ja.

Felis

Agnes, viem ze mi chces dobre, a cenim si to. Ja mam zial najhorsi genotyp a prave tento sa najviac vyskytuje v Europe, od r. 2013 sa pouziva trojkombinacna liecba, specialne pre genotyp 1. Takze su omnoho vacsie vyhliadky na uzdravenie, tie info vo wiki su casto zastarale. Ja som uzivanim mms- vyse 3 tyzdnov, nedodrziavala som stravu, kedze bolo najvacsie leto a jedla som vela stravy s vitaminom C, co mms neutralizuje, takze znizuje ucinok. Po kure som isla k moru a s radostou som zistovala, ze moja alergia na slnko, ktoru mam uz 15 rokov, teda od dovrsenia dospelosti ZMIZLA. Ta alergia mi kazdy rok zneprijemnovala dovolenku, nezabrali ziadne antihistaminika a 2X som musela aj na pohotovost. Takze nie je to uplne odveci a davam tomu este sancu, na konci septembra si dam na vlastne naklady spravit testy a ked to nezabere nastupim na klasicku liecbu.
Tentokrat budem uzivat MMS2 a MMS2, cize protokol 2000, mam knizku, vsetko mam nastudovane, takze neriskujem, dufam.

Agnes989

Suhlasim tentoraz s RNG, liecba doplnkami by mala byt len doplnkova, nezanedbavat pritom klasicku liecbu. Ako na obycajne virozy ako chripka staci uplne ta doplnkova liecba, nie je dobre sa kvoli kazdej blbosti pchat antibiotikami ci silnymi liekmi. Tie by mali zostat len na zavazne diagnozy alebo diagnozy, pri ktorych doplnkova liecba dlhodobo zlyhava. Mne uz klasicka medicina na par problemov pomohla, preto ju nezatracujem. Trapila som sa dlhodobo cele roky s tazkym akne, az do mojich 28 rokoch. Vyskusala som za tie roky kopu vselijakych doplnkov, masticiek, vodiciek, nikdy nic nepomahalo. Az som sa dostala jednej koznej, co mi povedala, ze sice nemam nadbytok testosteronu, ale moja plet nan alergicky reaguje a ze mi pomoze Aknenormin. Tak som ho brala pol roka, ano malo to velmi neprijemne vedlajsie ucinky, cela koza sa mi dva krat osupala uplne, zmurila som, lebo mi to vysusilo oci, stale sa mi robili afty v ustach ci som nikdy predtym (a nastastie ani potom) problem nemala. Stale som mala nejake supiny na tvari, hanbila som sa chodit medzi ludi. Ale vedela som, ze je to len docasne, ze sa tym vyliecim a potom to pominie. A tak aj bolo. Akne sa mi naozaj vyliecilo a doteraz som vdacna za tento liek, inak by som ho mala urcite doteraz. A mohla by som uviest aj ine priklady. Klasicke lieky mi vyliecili helikobaktera, z ktoreho som mala uz velmi velke bolesti a tiez chronicky zapal mocoveho mechura, s ktorym som sa predtym s roznymi doplnkami bez ucinku trapila min. dva roky. Co sa tyka MMS, skusenosti s nim nemam, neviem teda povedat nakolko je ucinny, ale mam pocit, ze mnoho ludi si ho uplne zidealizovalo a beru to ako liek na uplne vsetko. Citala som dokonca, ze MMS dokaze uplne porazit HIV virus. Keby to tak naozaj bolo, uz davno by sa pouzival na celom svete ako zazracny liek proti tomu. Ty si mozes teraz vyskusat na vlastnej kozi nakolko je MMS taky zazrak ako sa o nom hovori, len tym zbytocne sama zo seba robis pokusneho kralika a vystavujes sa riziku, ze ti choroba prejde do chronickej fazy a potom bude o to horsie liecitelna. Hepatitidy C su tri typy co som citala, jednak z nich je lepsie liecitelna, druhe dve horsie, neviem ktoru z nich mas ty, aj to rozhoduje o tom ako sa liecit. Dnesne lieky dokazu vyliecit lahsie liecitelnu hep. C v 60%, to horsiu v 40% ak je v chronickej faze, ak je v akutnej tak az v 90%. Vela informacii mas na wikipedii.

kablica

felis, mimochodom silymarin si si kupovala zbytocne, lekar ti ho mohol predpisat na recept. je to bezne predpisovany liek pri poskodeniach pecene rozneho druhu.

RNG

Rozhodne sem nechodim, aby som ludi odhovaral od lekarov a liecebnych metod, ale prave naopak, aby som to doplnil mnohymi dosial neschvalenymi ale ucinnymi metodami.
V kazdom pripade neskodne doplnky by mali byt kazdeho prvy vyber, nie posledny, ked mu lieky nezaberu alebo znicia svojimi postrannymi ucinkami telo.
Zialbohu nemozes ocakavat od drvivej vacsiny lekarov, aby ti poradili alebo dokonca predpisali nieco, co vobec nepoznaju a su neustale zastrasovani proti pouzitiu cohokolvek ineho, nez schvalenych farmaceutik.
Treba si uvedomit, ze kazdy dnes schvaleny liek bol pred tym len alternativa a ze existuju v prirode statisice liecebnych latok, dosial z roznych dovodov(najma financnych) neschvalene, ale napriek tomu mnohe velmi ucinne.
A ja sa tu snazim spomenut mnohe, co maju rozni lekari uz davno preskumane z hladiska liecenia, ale medicky monopolny system nechce prijat, lebo by im to znizilo prijmy.
Samorejme si to jednotlivi lekari neuvedomuju, ale kedze ich cele studium bolo manipulovane farmaciou, tak su z velkej casti o tych alternativach neinformovani a nemaju ziadnu iniciativu sa informovat, naviac medicky monopol by ich za to prenasledoval

philips

Felis, tak mu to povedz, že odmietaš liečbu. Nech na stratené prípady nemrhá svoj čas a peniaze poisťovne..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hepatitida C - Fórum - ZDRAVIE.sk