Hepatitida C

Agnes989

Asi si si nastudovala o hep. C na internete aj sama nieco, ale mne nedala a toto ti musim skopirovat z wiki: "Ak sa však choroba odhalí počas prvého pol roka a zaháji sa jej liečba, môže byť pacient pomocou 24-týždňovej interferónovej liečby až v 90 % prípadoch vyliečený skôr, ako choroba naberie chronický priebeh. Ak sa liečba zaháji do 12 týždňov od objavenia príznakov, pravdepodobnosť likvidácie vírusu z obehu je takmer 100%. Problémom je nízka záchytnosť hepatitídy C v akútnom štádiu pre častý (70%) asymptomatický priebeh." Boze dievca, ja vobec neviem nad cim vahas. Ano, ta liecba ma nejake vedlajsie ucinky, ale tie neskor vymiznu a za zbavenie sa toho nebezpecneho virusu to myslim stoji.

matway

Felis, k tomu protokolu sa nebudem vyjadrovať, písal svoju metódu, a tá sa vo veľkom líši, no ak tak naliehaš, tak mi svoj problém napíš na mail...

RNG

agnesa 989, lekari sice maju rozne antiviralne lieky, ktorymi vedia ptredlzit zivot, ale pocet smrti na tento virusd je aj tak privysoky a pocet znicenych peceni tak isto.
Preto je tak dolezity protokol dr Berksona, co je schpopny regenerovat poskodenu pecen.
Viac okolo Hep C a pravdepodobnosti vyliecenia pozri na
en.wikipedia.org
Aj tych 50 do 80% vyliecenych je dost diskutabilne, lebo ked potlacis tento virus pod urcitu hodnotu, bezne lekarske testy ho nevedia zistit aj ked je pritomny v tele. A moze sa zjavit znova kedykolvek ti poklesne viralna imunita alebo sa oslabi telo. preto je tak dolezite dnes kazdemu sa branit preventivne branim roznych antiviralnych doplnkov, kedze dnes nosime vsetci v tele hromadu roznych virusov, co lekari nazyvaju neaktivne a dormant/spiace, ale virus nikdy nespi, len telo ma dost protilatok, aby sa nepremnozil. A dobre je telu v tomto pomoct.

sponka

Felis,nie som odbornik ani som tu chorobu nemala.Presne tak ako ty by som rozmyšľala,lebo tiež ma zaujima alt.liečba a v mojom pripade mi pomaha.No tvoj problem ,aby si sa sama liečila bez kontroly lekara ,neriskovala by som.Pri liečeni s MMS možu nastať nepredvidatelne reakcie a ty si s nimi neporadiš sama.Veľmi by som ti priala aby sa to podarilo,no neviem.Snaď niekto napiše...

Felis

do chronickeho stadia to prechadza len ked clovek o tom nevie, nemusi o tom vediet 20 rokov... MMs je chemikalia, ziadna bylinka, bylinkam neverim, tomuto ano

Felis

Agnes ja to vsetko viem, a kedze mam to stastie, ze som to celkom nahodou podchytila v rannom stadiu, mam tu moznost a hlavne cas zvolit si spravnu liecbu. Klasicka liecba ma vedlajsie ucinky, ako napr. simulovana leukemia, ci vypadavanie vlasov. Ja som zdrava, nechcem si znicit takto zdravie, mms nema vedlajsie ucinky, preto to volim ako prvu liecbu...