Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nikto ma nema rad

Príspevok v téme: Nikto ma nema rad
00000000

Neviem kde robim chybu, ked vsade kde pridem, ludia odomna bocia. Keby som aspon vedela co je za tym skusila by som to zmenit. Stava sa mi to uz od detstva, ale preco? Vzdy ked sa mam s niekym rozpravat, snazim sa zaujat, byt mila, atd. Nemam jedineho blizkeho cloveka, mam 18, chcem zazit pocit ze na mne niekomu zalezi (nemusi to byt zrovna partner, hociaky clovek, kamarat), aj za cenu, ze sa budem musiet zmenit, ale ako?

00000

Nevadi mi ze nemam okolo seba spolocnost, ludi, to sa da lahko dosiahnut. Mne vadi to, ze nikomu z nich na mne nezalezi. Ano, mam kamaratov, vyberieme sa von, smejeme sa, ale necitim tam, ze by to bolo nejako extra uprimne. A ani nemoze byt. Vacsionu ta uprimne miluju len najblizsi a rodina. Ale ja nemam ani tento pocit. Ako si najst cloveka, ktory by ma tak lubil? Ved to sa neda. To mozem najst jedine doma, u svojich. Mam mozno este dve sance, deti a muž. Ale to je este nadlho, a vobec ani neviem, ci sa mi do toho chce.
Ale napriek tomu vsetkemu sa mi chce zit, takze nemozem byt na tom az tak zle, ja neviem.

katka...

ja som na tom rovnako. Ja nemam ani surodencov, mam len mamu. ti ktorich som povazovala za priatelov ma velmi sklamali, bola som tiez mila, pomahala som, stala som pri nich, ked mali problem a oni sa mi otocili potom chrbtom. Hlavne jeden clovek, kt. som milovala, ma odkopol kvoli inej zene. bez vysvetlenia, zo dna na den. Uplne ma polozil na dno. Bol jediny koho som mala. Neviem sa s tym zmierit. Tiez ma uz nic nebavi, nevidim v nicom zmysel, aj ked sa snazim sama chodit von, ale to ma nenaplna, som este viac smutna, ked vidim ostatnych ludi v paroch alebo skupinkach a ja som stale sama.

00000

A dakujem vsetkym ktori sa ponukli a nechali na seba mail, mozem sa vyrozpravat ale pochybujem, ze najdem prave niekoho na internete, ked v realite s tym mam problem, no uvidime:)

takaobycajna

Ahoj ja som natom rovnako ako ty ale o trosku starsia. Tiez mam pocit ze ma nik nema rad a kazdy namna kasle z vysoka. A neviem preco ked som mila, usmievava, slusna..
Zda sa ze dnes maju ludia radsej drzych vulgarnych a nevychovanych ludi a najma muzi maju radsej take co sa tak spravaju. Mne sa uz ani zit nechce ani nic. Uplne som psychicky na dne a neviem co dalej.

kiwi

Takýto pocit som často mávala aj ja. Teraz sa mi to ešte tiež niekedy stáva, ale častejsie má pravé nakopak ľudia berú veľmi dobre, samozrejme závisí od situácie a sympatií. No a prišla som na to, že či ťa ľudia berú, alebo nie skutočne závisí od sebavedomia, pretože len tak môže byť človek sám sebou a dovoliť ostatným priblížiť sa k nemu. Plus je dôležité vnímať tých ľudí a byť príjemným. Takže jednoducho si musíš uvedomiť si super presne taká aká si a nebáť sa viac sa otvoriť.

00000

Hm, par ludi sa najde, co ma mozno maju radi, ale necitim, ze by to bolo uprimne, alebo ze ma maju radi len preto, ze proste som...

xXx123

Verím že máš rodičov, možno súrodencov, starých rodičov a každému jednému z nich na Tebe záleží. Tomu ver.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nikto ma nema rad - Fórum - ZDRAVIE.sk