Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kŕče v podbrušku pri behu

Príspevok v téme: Kŕče v podbrušku pri behu
Martanko

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto nemal podobný problém. V poslednej dobe sa stal pre mňa beh utrpením. Vždy ma počas behu neznesiteľne rozbolí v podbrušku-prechádza to až do kŕčov a je mi z toho aj na vracanie. Neviem, či to môže súvisieť nejako s trávením alebo to môže mať súvis so ženskými orgánmi. Tieto kŕče prestanú po cca 10 min. a potom môžem zas pokračovať. Neviem si s tým dať rady a ak nenájdem pomoc tu, určite navštívim lekára. Tak ak by mal niekto skúsenosť budem rada keď napíše. Ďakujem :)

Biela Kobra

Môžu to byť zrasty v brušnej dutine, ktoré sa dajú zistiť iba laparoskopickým vyšetrením. Môže ísť aj o podráždené šľachy a úpony v panve. Nepichne ťa dakedy v slabinách alebo v podbrušku, keď cvičíš na chrbte dvíhanie panvy?

Lenanka

Dobrý deň, tiež by ma zaujímalo o čo ide. Presne pri behaní mám takéto bolesti sú priam neznesiteľné - zacnu hned po dobehnuti a trvaju cca 5-10 min potom naraz skoncia akoby nic.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kŕče v podbrušku pri behu - Fórum - ZDRAVIE.sk