Beh + sauna

Príspevok v téme: Beh + sauna
akoSlon

Caute,
Takže potrebovala by som poradit ako je to so saunovanim vo finskej saune asi po 45 - 60 minut behu popripade striedanie rychlej chodze a behu. Prestahovali sme sa a mam v posilke moznost saunovania a chcem to vyuzit.
Samozrejme chcem aj schudnut, osledny rok som necvicila a som aj pribrala cca 8 kg .. pri mojej vyske 158 cm mam 67kg co je dost. Predtym som pravidelne cvicila ,bavilo ma to a drzala som sa na vahe 59 kg co mi vyhovovalo povecinu som cvicila silovy trening a kardio minimalne .
No takze k veci .
Zacala som chodit behat na pase a potom som hned isla do sauny 3x 8 min potom ochladenie aa teraz po 3 dnoch som strasne unavena ...tak asi to tak nepojde zekazdy den po cvceni pojdem do sauny tak by som chcela poradit ako casto mam chodit behat ktore dni a kedy tu saunu.

Trocha zhrnem moj jedalnicek:
Ranajky: cz chleba so sunkou bez masla a s vajickom rajcina alebo ovsenne vlicky s jogurtom ale tolen niekedy. Boly ma brucho ked si dam viacej jogurtu alebo mlieka , tvaroh nemozem jest ani cottege , smotanu atd.
Hodku po ranjkach idem cvicit.

Obed: kus ryby lososa (sak som v norsku :wink: ) alebo inej ryby zemiaky .. alebo kuracie prsia z ryzu alebo salat miesany s kuracim masom alebo morcacim a jeden suchar .. .niekedy si dam pomarancovy dzus po obede

Olovrant: ovocie banan alebo tie ovsenne vlicky s jogurtom

Vecera: podstate to idte co na obed
Cez den vypijem cca 2-3 litre vody

Co je asi malo ale pracujem na tom .. a este kolko vypit vody cez saunovanie :)
Poradte mi nejak ked je nieco zle tak napiste .. vhcela by som s chudnut a vylepsit kondicku.. :)

Dakujem :)

(Sorry za pravopis na tablete man cesku klavesnicu )