Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrakcia osmičky

Príspevok v téme: Extrakcia osmičky
ashly09

Dobrý deň,
v utorok 19.8. som podstúpila chirurgickú extrakciu osmičky.Rana nebolí už od začiatku, jediné negatívum je veľký opuch na tvári. Jedine, čo mi príde divné, že mi tá rana stále krváca a každý deň chodím na výmenu drenu. Je to normálne? Po akom čase rana prestane krvácať?

homer

ahoj to, ze to krvaca je v pohode, mne zubar povedal, ze to moze trvat aj tyzden. Krvacanie som mal asi 3 dni potom prestalo - neviem presne preco ale krv by si nemala prehltat ale vsetko vypluvat.
Moj priebeh bol celkom ok, 3 dni som jedol len kasovite jedla ale po cca tyzdni som uz ani nevedel (pokial som neotvoril usta), ze mi nieco robili - teda uz to nebolelo.

lu

ahoj, ja som v pondelok postupila extrakciu pravej dolnej 6tky, je piatok a mna to boli, hnisa a mam opuchnute dasno....a zaroven ma bolia aj zuby z oboch stran....neviem, co mam robit, nemam ani antibiotika a len sa dopujem ibalginom a ten na chvilu zabera...poradte.....mam tam zapal??poradte, co mate skusenosti...dakujem!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extrakcia osmičky - Fórum - ZDRAVIE.sk