Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Starostlivosť o zdravie (prevent.prehliadky atd.)

Príspevok v téme: Starostlivosť o zdravie (prevent.prehliadky atd.)
DandyKa

Ahojte,

chcem sa len spýtať ohľadom prev. prehliadok. Ja som taký typ, že sa bojím aby som niečo na svojom zdraví nezanedbala a strašne sa kontrolujem. Chcela by som mať istotu. Kde všade a ako často by som mala chodiť? stačia mi obyčajne klasické pravidelné prev. prehliadky( všeobecný lekár, gynekológ, zubný lekár)? Vedia títo lekári pri prehliadkach včas zistiť ak by sa dialo niečo v tele?(najviac sa bojím rakoviny a takýchto chorôb :( ) Vie napr. všeobecný podľa odberu krvi zistiť či je všetko v organizme ok? a takisto gynekológ( stačí preventívka)?

Ďakujem

mia ms 21

Dobry den.
Ja som bola u gynekologa ten ma poslal na odtranenie polypu...
Ked som isla na predoperacne tak mi na internom lekarka hovori ze mam trosku zvyseny cukor v krvi ale ze to nie je nic vazne.....
Cukor som mala 7,14!!!!!!!
Co som ani tusenia nemala ze uz mam pruser...
Po operacii som asi 3 tyzdne nato sa dostala ku obvodnej na krv. ..
Nech to skontroluje a vysledok cukor na lacno 8,2.....
A obvodna ma poslala ku diabetologovi....
Ten bez pardonu hned inzulin....
Takze co z toho ,ked zacnes chodit na vysetrenia budes vediet na com si......

DandyKa

Asi preto som taká teraz,lebo v priateľ ovej rodine riešia momentálne rakovinu a mne stačí len chvíľu počúvať o tom aké to je zradné, že človek nikdy nevie a ja sa už hneď pozorujem.Aj to že dnes je to už všade aj to prostredie a potraviny sú plné chemikálii a dnes je už naozaj problém žiť zdravo. A keďže toto ovplyvniť neviem, chcela by som aspoň tie kontroly (aby sa nestalo že niečo zanedbám).

Florianka

ty si taky zdravy hypochonder, ako ja
k zubarovi je idealne raz za polrokana ostatne tak, ako ti povedia, ked sa inforujes...

redka

preco prave rakovina? mas v rodine niekoho s tymto ochorenim? robis nieco pre prevenciu? ono niekedy ked stale na nieco myslis a stale sa niecoho bojis tak just sa ti to aj stane, akoby si to privolas tym strachom, takze skus skor popracovat na psychike a na prevencii rakoviny a nie na strachu z nej... ale chapem ta tiez mam strach s iytych ochoreni, ale snazim sa bojovat aktivne a to prevenciou...

kabel

v prvom rade by si mala riesit svoju psychiku, nie to, ako casto treba robit vysetrenia v pripade, ze nemas fyzicke zdravotne tazkosti. pretoze pokial neporiesis svoju psychiku, ani tisic negativnych vysetreni ti nepomoze, pretoze vzdy tam bude v pozadi otazka "co ak?".

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Starostlivosť o zdravie (prevent.prehliadky atd.) - Fórum - ZDRAVIE.sk