Deti videli manzela v posteli s inou

Príspevok v téme: Deti videli manzela v posteli s inou
Lenka8884

Vyse dvoch rokov pracujem v zahranici na turnusy. Dnes mi dcera pisala na fb, ze pred rokom, pocas letnych prazdnin sa rano zobudili a na chodbe nasli zenske letne sandale. Na stole v kuchyni boli dva baliky cigariet a zapalovace a damske zrkadielko a cez klucovu dierku v spalni videla mojho manzela s inou zenou v posteli. Nechceli mi to hovorit, bali sa, ze sa budeme hadat, manzel vtedy pil...povedala mi to az dnes, nejako sme nacali takuto temu...neviem sa z toho spamatat. Mam to este po roku riesit, alebo sa robit, ze som nic nepocula ? Nechapala som, preco ma najstarsi syn voci nemu naraz averziu a teraz sa dozviem, ze asi preco. Topanky videl aj syn, tu zenu len dcera a nikto ju nepocul odchadzat, proste naraz on vstal a uz tam nebola...co mam robit?

Agnes989

Deti si to urcite nevymysleli, to by nedavalo zmysel. Tvoj muz je dobry pako, ked ta uz podvadza, ze si vodi milenku domov ked su doma deti, to moze urobit len totalny hajzel! Je mu jedno, ze deti to uvidia, spolieha sa na to, ze to nepovedia, na ich psychike mu vobec nezalezi. Ries to s tvojim muzom, konfrontuj ho. Neviem aky mate inac vztah, aky je on k detom, aky je otec. Zalezi od teba, ci mu to dokazes odpustit. Velka skoda, ze ked uz ta podvadzal, vobec si nedaval pozor pred detmi, tie su tym postihnute najviac. Porozpravaj sa s nimi a ak budes mat pocit, ze tym moc trpia, tak zvaz, ci nebude dobre vyhladat detskeho psychologa, aby z toho aspon nemali traumu.

Lenka8884

Len jeden sa pozrel cez klucovu dierku, syn nemal odvahu, aby ich nepoculi, nemyslim si, ze by deti klamali, preco by to robili, dokonca o tom vie aj treti syn, ale ten len z pocutia, lebo nebol vtedy doma, bol na stanovacke.Preco by si to deti medzi sebou povedali?Len tak zo srandy?

Lenka8884

lu: aj ja som to prave riesila cez skype, lebo som zas v praci, napisala som mu, ze o tom viem, lebo v podstate, keby som mu to nepovedala, tak by si myslel, ze sa mu to prepieklo a robil by to veselo dalej, tak vie, ze ludia su vsimavi, na jeho smolu...samozrejme popiera a zastraja sa, ze si zisti, kto to povedal nanho...

Lenka8884

Kvoli sebe aj detom, ako si ho mozu vazit...a ako si ho mam vazit ja, aj ked je to uz rok a nemam uplnu istotu, ze to tak bolo, dcera mala 9 rokov, syn 13, neviem, nakolko naozaj nieco cez klucovu dierku videla, ale preco by klamala...

kabel

pytas sa kvoli sebe alebo kvoli detom? ak kvoli detom, mozno by im to pomohol spracovat detsky psycholog, hoci po roku je to uz mierne neaktualne a nepises, kolko maju rokov. ak kvoli sebe, je na tebe, ci sa cez to prenesies, alebo tuto temu s manzelom zacnes rozoberat.