Ake mliecko dat pol rocnej dcere?

parizanka444

minionka22 vdaka za tip, uz som si to vsetko prelustrovala :) maju tam vselico, aj tie elektrolyty vyuzijem urcite, zrovna osm nieco take zhanala a ta voda humana ma velmi zaujala...mas s nou skusenosti? je to fajn, ze je v tetrapaku??

minionka22

hm, skus priamo na ich stranke - vyzivahumana.sk, tam mas prepojenie na dva eshopy, ja kupujem z tej ilekarne, pride mi to vyhodne a pohodlne.

minionka22

Ja som davala malej taktiez humanu, lebo mi to poradila kamoskA, ona malA dobre skusenosti a my nakoniec tiez, malu vobec nezapekalo co som pocula ze zapeka z vela mliek

April358

ja som tiez skumala zlozenia, skusala mliecka, presli sme si vsetkym od beby az po nutrilon ale malinkej nic nesedelo v tej dobe, stale mala problemy s bruskom. potom mi kamoska poradila presne tuto humanu, tiez som predtym o nej pocula, ale asi to bude tym, ze kvalita nepotrebuje reklamu a odvtedy na nu nedam dopustit!

parizanka444

Nutrilon? a boli ste spokojny? lebo ked som si citala zlozenie tak nutrilon napriklad obsahuje zmes FOS, ktora nie je moc dobra. ine mliecka to napriklad nemaju, ani Humana, ta ma len GOS, ktora je prirodzene aj v materskom mliecku...
mozno som uz velmi precizna :)

John Spartan

ahoj. my sme zacali Nutrilonom a davali sme ho od 1 mesiaca kedy zena stratila mlieko az do Nutrilon 4 - co bolo cca do 2,5 roka. potom sme presli na normalne, resp. na ziadne kedze mala mlieko uz nechce, papa normalnu stravu.