Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy a určená dĺžka?

Príspevok v téme: Vlasy a určená dĺžka?
Patinka

AHojte, všimla som si niečo na mojich vlasoch.. stále počas roka mam vlasy nad prsia aj keď jem zinok, staram sa o nich masky, šampony vodičky nič.. nerastu.. vlasne rastu no končeky sa veľmi lámu..
No keď pride leto vlasy mi narastu asi o 2-3 cm a ani sa o nich nemusím veľmi starať..
No keď skonči leto končeky sa mi zase polamu do stavu ako pred letom

Patinka

nie nežehlím nefarbím.. Mama povedala že mi žiadne tabletky napomôžu a že budu zbytočne lebo aj tak ich raz brať prestanem a hotovo stare vlasy su s5...

Ano suhlasim, určite to bude stresom.. Veď predsa cez leto sa nestresujem a rastu, v zime a aj teraz cel leto mi nechty narastu a len čo sa vrátim do školy a všetke su fuč zlomia sa a poštiepia.. som si istá že v om všetkom ma veľku ulohu stres.. Stres sa možno zdá neškodný, no napriek tomu je to veľka vec, ktorá v ničom neprospieva a zhoršuje zdravie

Lulu2011

ja neviem cim to je, ci stresom, ci cim, ale vzdy som mala vlasy pod prsia dlhe, posledny rok akokeby mi prestali rast, proste nic, su kratsie ako predtým, pri tom podstrihujem minimalne, je to odkedy pracujem, neviem ci na to moze mat vplyv uzkost, nevyspatost, asi zacnem brat vitaminy nejake

alkaA

Ahoj :)

Ja si zas želám, aby som mala takéto vlasy 37.media.tumblr.com úžasná kvalita, mne by stačili aj kratšie po zadok je už trochu moc.

A mimochodom žehlíš si vlasy alebo farbíš? Ja žehlím aj farbím, ale na leto som dala trochu pokoj.

Skúšala som MSM skús vygoogliť, to je na kosti,ale aj na pleť a vlasy a niektorým ľudom začali veľmi rásť vlasy, síra stimuluje korienky a udržuje vlas dlhšie vo fáze rastu, teraz beriem biotín.

Patinka

ja keď som bola mala som mala dlhe vlasy no potom som sa dala ostrihať a bum..... nič už z nich po prsia a dosť... nech sa staram ako sa staram nič im nepomáha

Haluzatko

Mne vlasy narastli po lopatky a uz roky rokuce sa nepohli ani o centimeter. Nechapem inac, preco niekomu prestanu rast vlasy a ma urcenu mieru dokedy porastu. Vzdy som chcela mat dlhe az po zadok a nemam sancu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy a určená dĺžka? - Fórum - ZDRAVIE.sk