Ako sa odlaskovat?

Príspevok v téme: Ako sa odlaskovat?
susi

Ahojte, som strasne nestastna, zalubila som sa do svojho kamarata, on o tom nevie, dokonca ma priatelku, a aj ja sa snazim nadviazat s niekym vztah, len aby som si ho vymazala z hlavy, ale nejde to, aj ked si s niekym zacnem, dlho to nevydrzi, lebo sa do neho neviem zalubit, nakolko mam plnu hlavu svojho kamarata, a nie som typ dievcata, co sa zahrava s citmi ineho cloveka, preto tieto svoje vztahy vzdy ukoncim... nedokazem na neho zabudnut, nakolko ma vela vlastnosti, ktore si na nom vazim a ktore inym chalanom chybaju... mam ho strasne rada, nemala som problem postupne sa do neho zalubit, ale mam problem sa odlubit...:o( ...

Ja :D

Ahoj zalubila som sa do mojho najlepsieho kamarata ale neeviem ci m chce :/ ale sme spolu len cez piatok sobotu nedelu ale on ma namotava ... co mam robit aby som ho ziskala ? :)

yo3hi

a ked ti mam pravdu povedat neviem kolko mas rokov ale este sa zalubis niekolko krat do ineho to ti ja hovorim... bude aj iny ktoreho budes este viac a viac milovat

yo3hi

najlepsie ked mu to povies co ak aj on citi nieco viac k tebe?? hmm moze to tak byt... a ked nie ked ste dobry kamarati tak ostanete kamaratmi ak nie ze to zoberie inak dost vela tym pokazis.. mas to tazke no

misiak1

ja mam podobny problem raz som bol velmi zamilovany do jednej baby a aj ona do mna ale museli sme sa rozist velmi ma to ranilo a teras aj ked sa mi paci nejaka baba a ja sa pacim jej tak nedokazem sa do nej zalubit lebo stale myslim ze take krasne ako to bolo stou prvou to uz nikdy nebude raz mi aj jedna baba povedala ze ma lubi ale ked som to pocul tak som nemyslel na nu ale zase len na tu prvu aj ked spolu nechodime uz vise 2 rokou a stretavame sa len zriedka ale cim dlksie spolu niesme tym viac ju opet chcem moze to byt tym ze to bola moja 1 ozajstna laska?alebo ju este stale milujem?

mackoj

mila susi, tak to je problem, ale najlepsie bude, ked mu to povies, lebo inak ta to bude zozierat. aspon uvidis co bude, mozno ta aj ona ma tajne rad a ak nie, skus sa trocha od neho distancovat, nie uplne, ale menej sa s nim stretavaj, lebo stale budes mat ten blby pocit, ze ty ho milujes a on ta ma rad ako kamaratku, a uvidis, ze ta to prejde, aj ja som tak bola zamilovana,dvakrat dokonca, najlepsi kamarati to boli, s jednym som sa dokonca vyspala a teraz? ja som bola istu dobu prec, on a teraz je to super, sme kamarati, nevraciame sa k minulosti kazdy mame svoj zivot, uvidis, podari sa ti to,,

jacquelin

co tak mu to powedat??! hej ma priatelku a co?? sak ty chces byt s nim a aj keby on s tebof ne tak co... aspon mu to povies a bues sa citit lepsie..teda aspon ja som to tak spravila a je to fain... no a co ze ma staru ked je stastnii.. ;)