Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

28 a spolocensky zivot

Príspevok v téme: 28 a spolocensky zivot
stimpel

caute, chcem len porovnat =D, v poslednej dobe mam zo seba pocit ze uz ma to netaha tak casto do spolocnosti ako kedysi, napr. disky tam uz to prezijem len pod vplyvom a tomu sa chcem tiez vyhybat, ako ste na tom vy vekovo podobni ? mate este potrebu byt piatok sobotu vecer vonku ? taktiez mam pocit ze uz ma tak nelaka spoznavanie ludi ako kedysi, neviem co sa so mnou deje

Agnes989

Tak mna prestali diskoteky bavit v 20-tke. To neznamena, ze sedim furt doma, ale skor ma laka chodit do prirody a na hory.

Harakira

A načo je to dobre? mne to nikdy nic nedalo. Aj tak su tam sami vyhulenci, primitivi a pod. Normalny clovek so zdravym rozumom nepotrebuje chodit na diskoteku ale ma skor ine priority. A nepotrebuje sa flandrit a nechat sa ocumovat kadejakymi soplosmi :D

kenderica

Ja mam 26 a u mna som to nespozorovala ja mam prave opacny pocit praveze mi vadi sediet len tak doma tuzim poznavat novych ludi este viac ako v 15-tich :D Sice disky nemusim lebo mi vadia ozrani, ktory sa namna lepia, ale tie som vlastne nikdy nemala rada ,ale spolocnost ludi a vyrazit von mi chyba...brala by som viac toho.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

28 a spolocensky zivot - Fórum - ZDRAVIE.sk