Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel sa nevie odlucit od mami

Príspevok v téme: Priatel sa nevie odlucit od mami
Viktorka1989

Moj priatel ma 28 rokov, po roku a pol sme spolu zacali byvat. Mame to vopred neoznamil, vlastne az po dobe, ked si stahoval posledne veci. Stale som si o nom myslela, ze sa nevie od mamy, respektive od domaceho pohodlia odclenit. A teraz, ked to konecne mame povedal, ako sa veci maju, jeho mama to berie prilis tragicky a stale place. On je z toho smutny a po tom ako to jeho mamu zobralo, mi vyhlasil, ze sa bude domov sem tam vraciat spat. Je to podla vas normalne spravanie?

Hrac

otazkou je dialka. Ked bracho byval daleko a cesta netrvala najkratsie, tak prespaval aj so zenou (byt pol dna na ceste, hodinu navsteva a potom naspat sa neoplati). Ale ak byvate blizko, tak je veru zvlastne aby prespaval u nej. Na navstevu ale kludne aj par krat do tyzdna je normalne.

Dadula56

Jeho rekcia je v norme, lebo ho matka citovo vydiera. Nenormalna je ona avsetky podobne mamicky (a ze ich je dost...), ktore nemaju ine v zivote, len synacika. Samozrejme, ze to je pre nich tragedia, ked zrazu cely den nemaju co robit.
Treba sa s tvojim priatelom porozpravat, ze nesuhlasis, aby on chodil "spavat k mame", co to je za napad...pomaly ako striedava starostlivost medzi vami o neho?On ma vediet si matku usmernit. Ak to nevie, nuz mozno potom treba uvazovat, ci byvanie spolu bolo spravne rozhodnutie. Tiez konal ako nesvopravny, ked matke nevie na rovinu oznamit, ze odchadza a potom ta postavi pred takuto komediu, ze ma veci nastahovane u vas, ale bude mat este aj izbietku u mamicky.Mas to ako test vztahu, ak si toto nebude vediet vybavit, mozes sa s nim aj rovno rozlucit, lebo do konca zivota budes len trpiet tymto ich chorym vztahom.

embryo

Viktorka1989: tak mu to povedz, co si nam tu napisala. Su to tvrde slova, ktore ho bud nahnevaju alebo si to cele uvedomi...

Viktorka1989

Ja nerozpravam o tom, ze nema navstevovat mamu. Ale chodit k nej spat, lebo sa sprava ako male decko, ktore nevie prijat, ze dieta opusti hniezdo je trapne. A vychovavat zo svojho syna mamickin pupcek, ako to pravdepodobne robis, alebo budes robit aj ty, tak k tomu ti gratulujem.

karolinka122

prepac, ale ja si myslim, ze nie je normalny, ked zostane dalej s tebou...Ako sa mozes pytat, ci je normalne, ked sa bude vracat k mame, to ked teraz siel s tebou byvat samostatne uz nema chodit za svojou matkou a zabudnut na nu, lebo ma teba?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel sa nevie odlucit od mami - Fórum - ZDRAVIE.sk