Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo mi to robí?

Príspevok v téme: Prečo mi to robí?
peterem

zdravim, rad by som sa vas spytal na vas nazor, budem sa snazit nejak to skratit. Ide o moju byvalu, boli sme spolu takmer tri roky, rozisli sme sa pred 8 mesicmi. Zial, stane sa ze jeden z nas ma obcas slabu chvilu tak si napiseme. Obaja mame teraz vztah, ona ma od rozchodu uz tretieho frajera (zasnem), ja som bol jej prvy. Ide o to, ze robi vsetko preto, aby som videl aka je so svojim chalanom stastna, rozpila sa, rozfajcila, chodi na zatahy, ked bola so mnou nebola taka. Stale na seba a jej chlapca upozornuje, lebo vie ze ju mam stale rad a vie ze mi to ublizi. Ja som sa z rozchodu uz celkom vysekal, ale ked vidim jej fotku s nim, navrie mi v hrdle hrca. Chcel by som vediet, preco to robi. Okej, robi mi napriek ale preco? Ked jej je tak super so svojim chalanom preco mi v opitosti napise ze jej chybam? Napada ma, ze ma ma stale rada a kedze som sa rozisiel ja s nou, ma pocit ze mi to musi nejak vratit. Preto by som chcel vediet ci so mnou suhlasite alebo na to mate iny nazor. Som uz z toho na sracky.

Naťa

Magy ma pravdu, nieje spokojna s rozchodom s tebou. Asi ta stale miluje, inac by sa takto vobec nespravala. Ked pri tebe taka nebola a teraz hej tak je jasne ze manifestuje svoju nespokojnost. Rebeluje doslova a clovek rebeluje ked je nespokojny. Ak by bola spokojna v terajsiom vztahu a teba by uz nemilovala tak by si uzivala v klude vztah s terajsim a neriesila by ako to vnimas ty. Ak ti ma stale potrebu aby si videl ze je kvazi stastna aj ked nieje je tojasny signal ze manifestuje svoju frustraciu z rozchodu. Ak je clovek spokojny tak nepotrebuje na seba extra upozornovat okolie a toboz nie svojho byvaleho. Mne to robil moj byvaly ked sa nevedel zmierit s tym ze som ho nechala. Tiez sa pred mojim bydliskom zacal objavovat s kvazi svojou frajerkou, vyvreskoval, smial sa nahlas, pij a liezol vsade kde vedel ze tam budem. Tvaril sa stastne ale v skutocnosti by na mna kaslal ak by na mna chcel zabudnut a bolo by mu jedno kde som a nehladal by moju pritomnost. Preco inaksie by liezol k miestu mojho bydliska s frajerkou. Predsa ak niekoho uz nemame radi tak nevyhladavami jeho spolocnost a sme spokojny tam kde sme a skym sme.

MultiLevel

Tak toto mi nepride ani z jednej strany ako "zmierenie sa" z rozchodom. Ty si urcite viac ok, ale ta hrca co ti naviera pri pohlade na ich fotky, to tiez cosi znamena....to, ze mas priatelku ale aj napriek tomu si s nou pises, aj ked vidis CO ti robi...nieco ta prosto nuti byt s nou stale v kontakte, tak skus porozmyslat, co tak asi....Moj partner si tiez chvilku pisal s byvalkou, ze teda prezili spolu isty cas a teda nepretrhnu predsa vsetky kontakty zo dna na den. Lenze v momente ako mu zacala vypisovat, ze je nadrzana a podobne, ukoncil cele toto nezmyselne pisanie si. Vies, ostat po rozchode kamaratmi mozu len zreli ludia, ktori chapu, ze vztah kvoli niecomu skoncil a necitia k sebe uz absolutne nic, nic, nic...zazila som aj aj...zazila som aj to, ked som bola uplne "triezva" po rozchode, aj to, ked som z toho bola este dlho mimo. A viem skutocne porovnat, ake to je v oboch pripadoch. Navrhla by som ti, aby si s nou prestal uplne komunikovat....
Je nestastna a komunikacia s tebou to v nej len podporuje. Nevie inak riesit svoju situaciu, len takto. Ty si zbytocne kafres do sucasneho vztahu. To, ze ona sa nedokaze s rozchodom zmierit, to nie je tvoj problem. Tak to nepreberaj na seba....Ona sa sama musi dostat z toho sama

Magy

Ahoj Peterem. Suhlas s kkaffik, pokial by sa s vasim rozchodom vyrovnala, bol by si jej ukradnuty. Takto to vyzera na cistu pomstu kvoli tomu, ze (ako pises) si ten vztah ukoncil ty. To, ze sa rozpila sa, rozfajcila, chodi na zatahy - tym neukazuje, aka je stastna, tym chce o niecom takom presvedcit len teba a zrejme aj seba. Ten rozchod ju strasne serie a cim viac ta provokuje, tym je to okatejsie. Stastni ludia nieco take nerobia, ziju si svoj stastny zivot vo vztahu a minulost neriesia. Myslim, ze to mozes pustit z hlavy. Ju to skor ci neskor prejde, hoci z takych ludi vyvstane vselico a priprav sa aj na to, ze az budes mat ty harmonicky vztah, tak ti moze spravit pekne nechutnu scenu s umyslom strapnit ta. Podla toho, ako sa sprava, mam dojem, ze si spravil dobre, ze si sa s nou rozisiel.

kafe

nuz, moje skromne dohady su take, ze dievca sa vobec nevyrovnalo s rozchodom a chce na seba upozornovat. Aby si ziarlil a chcel ju spat. Nic viac. Ci je to pravda, Boh vie.
Ak si z toho na sracky a zranuje ta to, radsej ju vyrad z priatelov a budes mat svaty pokoj. Stastny clovek sa takto (chlast, striedanie partnerov) nesprava. Jednoducho je nestastna, nevie co so sebou. Ak ju odseknes, vymazes z priatelov, paradoxne tym viac mozes pomoct sebe i jej. Ona strati toho najdolezitejsieho divaka pre svoje divadlo a prestane robit sprostosti. Mozno. Kazdopadne sa nenechaj takto zranovat a blokni ju, vymaz, takyto masochizmus nema vyznam. Nenechaj si dalej kazit svoju naladu, zivot a novy vztah nestastnym clovekom. Mal si (asi) vazny dovod na rozchod. Ona sa mala zamysliet a poucit z toho. Nie utapat sa v slzach. To nema vyznam. Ale pokial sa chce utapat, nechaj ju. Jej hlupost, jej rozhodnutie. Neboj sa, ona zisti ze to nema vyznam, skor alebo neskor urcite.

pistek

Ked som si precitala, ze rozchod si inicioval ty...tak jej spravanie a co stvara pramenia pravdepodobne z tohoto. Bol si jej prvym, boli ste spolu 3r, teraz toto jej spravanie.. Nuz, ublizil si jej...ale kedze si sa rozhodol pre rozchod a uz mas aj iny vztah..tak si vedel asi co robis. A bude lepsie, ak ju uz nebudes kontaktovat vobec...lebo tymto mozes u nej zivit a vzbudzovat len nadej aj ked mizivu ale ona v tom moze este nieco vidiet a zivit v sebe, ze mozno..?..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo mi to robí? - Fórum - ZDRAVIE.sk