Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zaujat dievca

Príspevok v téme: Ako zaujat dievca
MojBro

Zdravim mam 19 a stale mam problem ze furt som sam a neviem fakt akko zaujat dievca na kolko si pripadam ako neviditelny a ked zacnem nadviazovat komunikaciu tak mi to pripada ze ju neviem zaujat , kolko razi pri rozhovore ked uz skonci dana tema nenapada ma vobec co dalej , najviac ma stve ze ked sme niekde aj s kamaratmi s nejakymi inymi dievcatmi tak si ma skoro vobec nevsimaju na kolko oni ich vzdy vedia nejak zaujat a ja som nahrany ,pravda je tiez ze som neni moc zhovorcivy a pred nimi sa neukazujem ako nejaky saso alebo namisleny . na moj vek mi to uz pripada moc depresivne ked vidim kamaratov a ludi ako chodia parikoch a ja ani kamaratku nemam sktorou sa mozem len normalne porozpravat

neboj sa

Prihovor sa k babe predstav sa opytaj sa ako stravila den co robila napr odpovie ti ze bola kine opytas sa jej ako bolo kine a co za film isiel ? Ona ti odpovie potom sa opytaj napr ci ma surodencov vzdy je nieco ocom sa bavit ;)

Frgd

Ahoj, tie baby o ktorých píšeš sú jednoznačne kravy, lebo kravy majú záujem, aby ich muž vždy rozosmial, bol zábavný, nieviem aký, no proste úžasný. A to kde sme,aby sme takto nahliadali na vzťahy? Takéto baby sú proste povrchné kravy. A vieš, keď niekto nemá čo ponúknuť, keď je prázdny, tak čo mu iné ostáva ako pretvarovať sa, snažiť sa zaujať atď. To isté platí pre baby. Ak aj nemáš dievča, a čo? Mal by si ju mať len preto lebo sa to na ten vek patrí? A to kto zaviedol že takýto prístup je zdravý? Keď raz natrafíš na múdre, vnímavé,citlivé dievča, ona bude najšťastnejšia, že si jej prvý a že si pred ňou nijakú nemal. To sa len všetci hrajú,že nikomu nevadí, že partner mal predtým x žien a naopak. Ale neskôr sa to ukáže, koľko bolesti to spôsobuje. Mne sa hnusí tento promiskuitný trend, ľudia sa vďaka nemu stávajú tvrdí a prázdni.

srnka18

Pozri, na tom, že si tichý a nesnažíš sa zaujať pozornosť hraním sa na niekoho iného je veľmi dobre. Keď si zatiaľ stretol len baby s ktorými si nemáš veľmi čo povedať, tak to znamená, že tá pravá pre teba stále čaká niekde tam vonku a keď ju konečne stretneš pôjde to samo. Témy ako strava a fitness by som na tvojom mieste nevolila, radšej skús tú babu spoznávať hneď zo začiatku, pýtaj sa čo má rada, čo robí vo voľnom čase a takéto veci na ktoré sa inak ako zdĺhavo odpovedať ani nedá. Tým, že rozvinieš takúto komunikáciu ďalšie témy prídu aj samé a ak si s tou babou naozaj sadnete tak nebude žiaden problém. Vôbec sa nestresuj si mladý, máš čas.

MojBro

sponka diky za koment aj ked neviem aky mas zamer len clovek ked sa chce poradit v problematickej teme kde uz fakt nevie ako dalej a vidi aspon trochu nadeje a vzdy sa musi kdoosi zjavit kdo si bude robit stoho dobry den takym ludom by som nechal aspon na nejaky cas vtom druheho kozy

MojBro

Chalan ktory zacina a pokusa sa nadviazat o nejaky vztah alebo uz len rozohvor a ked stale vidi ze jeho snaha vychadza nazmar alebo ho poripade posle dievca kdesi do hajan tak to dost kolkorazi pre jeho ego dost velka rana a niekedy chvilu trva kym sa stoho spameta a kolko razy dojde do bodu ze nadvazat dalsi rozvovor s dalsou babou tak ma kolko razi strach len cosi povedat po par tizdnoch sa stoho chalan otrepe a kolko razi sa ciklus opakuje

Simonna

Ja osobne sa nerada s chlapcom, celkovo s hocikým bavím o takýchto témach :-D ale 100 ľudí 100 chutí :-) skús teda iné témy.

MojBro

Konverzaciu som vzdycky smeroval na cvicenie-fitness strava atd. ale uz mi to pripada otrepane alebo mam nezaujimavy prejav

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zaujat dievca - Fórum - ZDRAVIE.sk