Ako zaujat dievca

Príspevok v téme: Ako zaujat dievca
MojBro

Zdravim mam 19 a stale mam problem ze furt som sam a neviem fakt akko zaujat dievca na kolko si pripadam ako neviditelny a ked zacnem nadviazovat komunikaciu tak mi to pripada ze ju neviem zaujat , kolko razi pri rozhovore ked uz skonci dana tema nenapada ma vobec co dalej , najviac ma stve ze ked sme niekde aj s kamaratmi s nejakymi inymi dievcatmi tak si ma skoro vobec nevsimaju na kolko oni ich vzdy vedia nejak zaujat a ja som nahrany ,pravda je tiez ze som neni moc zhovorcivy a pred nimi sa neukazujem ako nejaky saso alebo namisleny . na moj vek mi to uz pripada moc depresivne ked vidim kamaratov a ludi ako chodia parikoch a ja ani kamaratku nemam sktorou sa mozem len normalne porozpravat

Simonna

Skús sa najprv baviť napr s frajerkami kamarátov, tam si môžeš byť istý že budete kamaráti :-) najprv stačí priateľstvo ... alebo je potom fajn prísť za dievčaťom a spýtať sa na nejakú banalitu, typu "koľko je hodín" alebo hľadáš nejakú učebňu/triedu ... na začiatok :-)

MojBro

Vdaka za rady ale este som vtom cikle ze mam problem sa aj odhodlat ist za nu a nadviazat konverzaciu , s dievcatmi co uz lepsie poznam tam je to o nieco lahsie ale stale vo mne pretrvava neistota aj ked si nahovaram ze neni co stratit

Simonna

Keď vidíš že stráca záujem v konverzácii získaj si jej pozornosť späť komplimentom. Nejakým jednoduchým. Zaujímaj sa o jej názor. Vždy ona na prvom mieste, potom poznámočka o tebe a zas ona :-)

MojBro

ja sa snazim byt vzdycky sam sebou a na nic sa nehram , ked vidim kamaratou ako sa vedia normalne snimi bavit a baby sa vedia vzdy normalne chytit na ich konverzaciu aale ked zacnej ja mi to pripada ze sa som mnu rozravaju znutnosti alebo sa neviem spravne zareagovat na ich na danu konverzaciu

Simonna

Ja osobne som zaujala už toľko chalanov, a to sa vôbec nesnažím. Práve že som tichá a nevýrazná v spoločnosti. Napríklad jeden chlapec zo školy ... nikdy sme sa nerozprávali nikdy sme noboli pri sebe na meter možno dva a aj tak po sebe pokukujeme takým tým kukučom ;-)Je to o cite :-)

sponka

keď ti pride do cesty ta prava,nebudeš musieť rozmyšľať ako ju maš zaujať.Budeš zhovorčivy až až.Prečo nechceš ostať prirodzeny v spoločnosti dievčat?Veď to na tebe poznaju,že sa nasilu snažiť vymyšľať temy ....