Prosím, viete mi poradiť?

Príspevok v téme: Prosím, viete mi poradiť?
ForeverAlone

Ahojte, je toho viacej, čo by som chcel napísať ale pokúsim sa to skrátiť. Ja sám niekedy nerád čítam dlhé príbehy. :)

Najskôr niečo o mne. Mám 24 a priznám sa, nikdy som nemal vážnu známosť. Je to asi hlavne tým, že to s babami proste neviem pretože až tak škaredý zas nie som, práve naopak. Ale to nie, že by som sa chválil alebo niečo také, len chcem aby ste vedeli aké sú okolnosti. Nepijem, nefajčím, pravidelne cvičím, behávam, starám sa o seba ale jednoducho neviem, ako si nájsť priateľku. Na diskotéky moc nechodím a musel by som asi fakt dosť vypité, aby som sa nejakej prihovoril a aj to by som asi zo seba urobil hlupáka a nie to ešte nejakú pozval na rande. Najhoršie na tom všetkom je, že keď ma nejaká upúta a už to vyzerá aj na niečo viacej, vždy sa stane niečo, čo to prekazí a potom mám strašné depresie. Mám totižto dosť citlivú povahu a v takýchto prípadoch sa to prejavuje najviac. A to sú fakt ťažké dni pre mňa. Nikdy ma však nijaká neupútala tak, ako posledná. Poznáme sa už od mala ale len nedávno sme začali spolu behávať, písať si a sem tam aj na prechádzky. S priateľom sa rozišla po troj ročnom vzťahu pred pár mesiacmi. Vyzeralo to, že má záujem. Jasne mi to dávala najavo ale v poslednej dobe sa jej správanie úplne zmenilo a ja som pochopil, že sa so mnou asi len zahrávala alebo nechce teraz nikoho. Proste neviem prečo sa tak deje. Fakt sa v tých ženách nevyznám. Neviem čo si mám o nich myslieť. Teraz tu nechcem vypisovať všetky podrobnosti. Rád by som ju dostal z hlavy ale nejde to. Najlepšie by bolo asi nájsť si inú známosť. Nemusela by to byť ani vážne, stačila by kamarátka s ktorou by som sa šiel prejsť, s ktorou by som si mohol popísať, pokecať a podobne ale ako keď mám taký strach zo žien? Viete mi niekto prosím poradiť, čo by som mal robiť, ak si chcem nájsť priateľku? Poprípade našla by sa tu nejaká dobrá duša (žena), ktorej by som mohol podrobnejšie popísať, ako sa to vyvíjalo s tou kamarátkou a ktorá by tomu možno lepšie pochopila, prečo tak robí a vedela mi poradiť, či sa mám snažiť ďalej alebo to nechať tak a zabudnúť na ňu? Ja už som mimo z tých žien. Prečo ste tak komplikované? Česť výnimkám. :)

ivetka19

zeny su komplikovane,to je fakt. Rozmyslaju o kazdom detaile, rozmyslaju 3kroky dopredu,nez sa nieco stane.Kazdy svoj cin maju nejak odovodneny, ktory muz len tak lahko nepochopi. Zena najviac potrebuje oporu. Nevidim do hlavy danej dievciny,ale mozno stale nieco citi k svojmu byvalemu a kedze jej bolo samej smutno,nasla si oporu v tebe a potrebovala teple slova.Mozno opat zacala byt v konatkte s byvalym,preto si pre nu uz bol "nepotrebny". Ale to su len dohady. Pre zenu jue dolezita komunikacia. Rady sa rozpravaju o vsetko a detailne. Ak o nu mas vazny zaujem a ste v kontakte, zacni rozvijat debatu o tom,ako sa ma,ze ti je s nou prijemne,ci nevybehnete na kavu.skus sa jej spytat na byvaleho,ako to medzi nimi je.Sam uvidis.Hlavne,vela komunikuj,tak ako ty, ani zeny nie su rady, ked nevedia,co si maju mysliet

sponka

Keď ti na tej poslednej zaleži,snaž sa ďalej a možno sa dozvieš dôvod prečo...a prečo neskusiš u žien/česť vynimkam...