Protokol Dr. Berksona

RNG

Knaja, vyssie davky vitaminy D-3 a K-2 dokazatelne presuvaju vapnik a ine mineraly z makkych tkaniv do kosti. Plati to aj napr pri Alzheimerovej chorobe, ktora je z casti zapricinena ukladanim vapnika v mozgu
Zvysenim hladiny vitaminu D-3 v krvi az na hladinu 75 nanogramov na mililiter(davky 3 tyzdne az 50 000 IU a neskor 10 000 IU dlhodobo) prinieslo viacerych Alzheimerovych pacientov s kompletnej uzavretosti do az normalnej cinnosti, co sa nijak neda urobit beznymi liekmi , co ma farmacia k dispozicii.
Vitamin D-3 je zrejme este nedoceneny beznymi lekarmi.

knaja

presne, vit. K2 MK7 je dolezity na vstrebanie vapnika do kosti a nie do ciev..bolo rozpravane o tom aj v Damskom klube tusim z 1.10., aky je dolezity pri vapniku

RNG

Nuz pozri napr na iherb.com produkt firmy NOW Foods pod menom Bone strength, kde mas aj spravny pomer mineralov na kosti aj dobru formu na vstrebanie, aj potrebne vitaminy D-3 a K-2 na zabudobvsnie mineralov do kostry. Osobne odporucam aj viac D-3 a K-2, az 5000 IU D-3 a 200 mikrogramov K-2 vo forme MK7, co tak isto na tej stranke najdes ale je tam aspon daco, co ti moze stacit.

RNG

Na zabudovanie mineralov do kosti a teda aj na absorbciu je potrebne zlozenie mineralov podobne tomu co je v kostiach, nie len jeden osamote a samozrejme vitaminy D-3 a K-2. Inac sa to sice moze vstrebat, ale do kostry sa to nezabuduje a vypadne po case mocom.

knaja

zrovna teraz na tie kozne problemy aj imunitne beriem kalcium od tiens (-u) ten 18 ks, tak uvidim, ze ma vstrebanie vyse 90%, je s ceckom aj lecitinom

barborka020

..este sa chcem spytat ze cim si mam doplnit vapnik ked nesmiem mliecne produkty. Prosim nejaky konkretny doplnok a nie spenat a listovu zeleninu.dakujem.

barborka020

Fuuuu:(( a teraz co musim robit? Som sa tesila ze dobre spravim a napokon si este uskodim.. :( inak je to fakt hrozne ze sme tu vsetci odkazani na vas; pan RNG; doktori mi totiz nepomohli a ani nema vyznam tam ist...to mi skor vy pomozete na dialku... :(

RNG

Barbotka, prpotokol dr berksona zvysi tok zlce. Ak ti sposobuje zvysenie toku bolesti, znamena ze mas kamene, co zabranuju tej zlci odtekat.

barborka020

Ved pisem ze uz ho uzivam! A teraz mi zacali bolesti... Predtym som nemala problemy. Ako vlastne zistim ze pecen potrebuje precistit?