Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenávisť voči sebe

Príspevok v téme: Nenávisť voči sebe
Claudie

Ahojte... chcela by som sa vyrozprávať ..už to nemôžem v sebe ďalej dusiť a nemám odvahu to niekomu povedať pretože sa hanbím a nikto by ma aj tak nepočúval .. Mám 16 rokov a už sa rok trápim sama so sebou ... Ako by som to vysvetlila .. Nemám rada pohľad na seba ani jedna vec sa mi na sebe nepáči rozmýšľala som o psychológovi ale myslím si že mi moc nepomôže ... neviem sa vyrovnať s tým ako vyzerám , kto som . U to zašlo do takého štádia, že nechodím s kamarátmi von ,pretože sa necítim dobre keď sa na mňa niekto pozerá .. Hanbím sa pozrieť nejakému chlapcovi do očí a rozprávať sa s ním ... a čo sa týka sexuálneho života, nehovorím že chcem mať ten sex som ešte na to mladá aj keď 3/4 z mojích kamarátok už o to prišli no ja si myslim že to nieje celkom normálne takto skoro ale na čo chcem poukázať je to , že mam malé prsia ako fakt malé proste nula nič . Mne osobne to neskutočne prekáža nechcem to kôli druhým ale kôli sebe chcem sa cítiť dobre ale bohužiaľ nemoôžem ... potom viem , možno sa nad tým zasmejete ale mám takú kosť vačšiu tam dole ako ostatné dievčata a hanbbím sa za to .. toto su 2 z veľa dôvodov prečo sa nikdy pred žiadnym chlapcom nevyzlečiem ... Neviem čo mám robiť takto to už ďalej nezvládnem .. ďakujem všetkým ktorý si to prečítali cítim sa očosi lepšie keď som to mohl dať zo seba aspoň takto von..

Claudie

Klára19 : bude to ťaké ale určite chcem niečo pre to urobiť a budem sa snažiť zo všetkých síl ďakujem ti za povzbudenie :)

klara19

je chvály hodné,že si taká akčná,chceš niečo preto spraviť,ale jediná cesta je prijať samú seba,taká aká si,viem že sa to ľahko hovorí a koná práve v tvojom veku,ale len také dievčatá,ktoré majú rady sami seba,majú vyžarovanie,ktoré priťahuje chlapcov, o sexe ani nehovoriac.
nenávisť ťa iba zablokuje,alebo privedie na deštrukčnú cestu viď. M.Jackson

Claudie

aaaaaaas : ja viem ale kiežby som mala problem len s malymi prsiami..
Sponka: neviem či vôbec k neakému pôrodu pôjdem keďže sa naozaj za svoje telo hanbím a pribrať nechcem ... rozmýšľam že zajdem ku gynegologovi a ten mi povie čo s tým je ... chcem sa dať dokopy a začať nový život

sponka

Claudie,nemaš sa prečo trapiť.Prsia sa ti zvačšia,ešte aj po porode a ta kosť keď priberieš sa zakryje tukom.Chlapcom sa hambiš pozerať do oči lebo si vyrabaš zbytočne komplexy....

aaaaaaas

po svet ebeha vela zien s malymi prsiami. podla mna ti este stale mozu narast(vzhladmo na tvoj vek). a ak nahodou nie, tak za par rokov mozes ist na plasticku operaciu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenávisť voči sebe - Fórum - ZDRAVIE.sk