Srdce? Chrbtica? Stres?

Príspevok v téme: Srdce? Chrbtica? Stres?
Maja15

Ahojte, uz davnejsie sa u mna objavili problemy ako busenie srdca, stazene dychanie a niekedy mierne bolesti chrbta. Vzdy to samo odznelo po niekolkych minutach, hodinach, najdlsie to trva 2-3 dni a potom akoby utal. Uz viackrat som sa snazila to riesit, ale ziadny vysledok. Raz mi predpisali Lexaurin, inokedy Dorsiflex na chrbticu. S chrbticou mam problemy - hernia platnicky v driekovo-krizovej oblasti.
Naposledy problemy prisli pred deviatimi dnami, no nic nezaberalo. Busenie srdca, rychly pulz okolo 90 uderov za min., bolest, palenie a pichanie v hrudniku, pocit, ze mi je zle, az na odpadnutie a bolest chrbta. Bola som na EKG, krivka v norme, mala som tlak 130/90 a pulz 90. Objednali ma na ECHO a predpisali mi stadapyrin a bisoprolol, z oboch najnizsie davky. Lieky som brala od piatku, no v sobotu poobede som mala pulz uz len 49 uderov za min. Takze som ich vysadila vcera a nebrala som ich ani dnes. Lenze dnes sa problemy so zrychlenym pulzom opat objavili. Ten pulz mam v norme no ako keby sa mi zrazu dvihol a potom mi je zle. Dufam, ze to nebude nic so srdcom, snad chrbtica. Prosim, mate s niecim podobnym skusenosti?