Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slečny, ktoré to ešte nenašli

Príspevok v téme: Slečny, ktoré to ešte nenašli
mojpohlad

Existujú nejaké slečny, ktoré majú viac ako cca 25 rokov a za svoj život stále neprežili uspokojivú interakciu s nejakých mužom ?

Mám na mysli najmä to, že nikdy nedošlo k tomu pocitu naplnenia kedy by človek mal cítiť nejakú hlbšiu vášeň spojenú po fyzickej aj duševnej stránke.

Slečna, ktorá mala minimum známostí a tieto známosti boli neuspokojivé a dlhú dobu (nie iba pár mesiacov) už žiadnu známosť nenadviazala, pretože buď nebolo s kým, alebo na to neboli vhodné nejaké iné externé podmienky.

Pozor, týka sa to iba slečien, ktoré v súčastnosti seba vnímajú takto:

- som viacmenej v pohode a som sympoška
- starám sa o seba, nevyzerám zle
- mám sa rada
- mám aktivity, ktoré ma napĺňajú
- venujem sa aj nejakej pohybovej aktivite
- som veselá, rada sa smejem a vtipkujem
- som rada medzi ľudmi, ale som rada aj sama
- dokážem byť aj samostatná a venovať sa aj sebe, na prípadnom mužovi by som určite nevisela non-stop :-)

Ak sa niektoré slečny v tomto našli, kľudne o sebe niečo popíšte, možno vznikne zaujímavá debata pre tých ktorí sú v podobnej situácii :)

Naťa

Akoze co tym chcel basnik povedat?
V com sme sa nenasli. Ved ked sme spokojne ak ked sme bez frajerov tak v com sa mame najst? Nerozumiem co riesis. Taku istu temu si mohol zalozit aj o muzoch.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slečny, ktoré to ešte nenašli - Fórum - ZDRAVIE.sk