Čudný vzťah

Príspevok v téme: Čudný vzťah
Katka11111

Ahojte. Píšem po prvý krát a chcela by som sa spýtať, či má perspektívu vzťah z podľa môjho pohľadu nie celkom rovnocenným partnerom. Ja som totižto po dvoch vysokých školách, venujem sa práci kde potrebujem dosť používať svoj mozog (programovanie). Môj partner vlastní maličký obchod s potravinami - má zamestnancov a nerobí dohromady nič, ledvo ukončil základnú školu na 4ky... Pri našej komunikácii občas cítim ako pri ňom "osprostievam" ked to mam tak nazvat.. komunikacia s nim je na takej mizernej urovni, obcas ani nepochopi srandu, potom sa rozculuje.. furt dookola opakuje to iste a tak.. Minule som si vyrazila s kamosmi z vysky von a zdalo sa mi, ako keby s nimi si mam ovela viac co povedat ako s mojim partnerom. navyše dojde z tej roboty kde nic nerobi domov, vyvali nohy, zapne telku, naje sa a nic viac ho nezaujima.. a ked ja idem nieco robit tak sa zacne hadat, ze mozme byt spolu a ja umyvam dlazku, miesto toho aby som sa mu venovala... tak potom som pri nom a nerobime nic a ja len pocuvam jeho debaty o nicom a mam pocit, ze len leniviem a osprostievam pri nom :( sorry, ze som to napisala tak narovinu, ale pre lepsie pochopenie. :) zaroven sa vsak bojim, ze ked ho necham, mam 28r tak si uz partnera na vyznie to sprosto, ale na svojej urovni nikdy nenajdem. aky mate nazor? :)

m8

pre niečo si ho mala zo začiatku rada, ako dlho ste spolu?
koľko vzťahov dlhodobých si prešla? už sa nespoznávate, veľa vecí o sebe viete, fakt už sa dá možno rozprávať len o tom, aký si mala deň, kto ťa naštval, čo bolo smiešne a čo budte robiť cez víkend.
Jasnéže nebudeš variť 5x denne keď si dajmetomu 8 hodín v práci, to sa pochopiť dá, však na meníčko do reštiky si môže skočiť :) Keby si bola žena v domácnosti, tak jasné však čo iné by si robila okrem vecí v domácnosti.
Ale ak ti povie, že sú baby stokrát lepšie ako ty, tak by som sa mu vykašlala na hlavu...Ani by som sa s ním nerozprávala, vôbec by som sa ním už ani o rozchode nebavila...zbalila by som si veci a nazdar

ivana456

katka, je mi to luto, nebude vam to klapat. Laska alebo sex na cas oslabia
rozdiely. Nie navzdy, asi ani na dlho nie.

Budes trpnut, ze ci sa nebudes musiet hanbit, ak otvori usta pred tvojimi znamymi. Postupne ta bude otravovat a unavovat povznasat sa nad hlupost a nevsimat si ju. Bude to stale tazsie. Este tazsie, ak on vyciti tvoju nechut a bude ta chciet presviedcat, ze je mudry a sa robit mudrejsim. Napr. pouzivat cudzie slova, "filozofovat", hovorit, ako genialne by to ci ono riesil on ..
Ak vase deti podedia hlavu po otcovi?

Katka11111

a som rada za vase nazory, ani ma nepoznate a pisete uplnu pravdu, tesim sa z vas :) najma xXx mam pocit akoby ma poznal/a 10 rokov :D

adri3335

Katka rozidte sa,zjavne sa k sebe nehodite.Ved ani zaujmy nemate spolocne a ktovie ci vam to klape po sexualnej stranke.Zbytocne si vo vztahu ked ta nenaplna a niesi stastna.Porozpravaj sa s nim este dnes a rozidte sa.

Katka11111

ja ho neponizujem, len vravim co je pravda. a sama sebe sa cudujem ako som sa s nim mohla dat dokopy, ked spolocnych zaujmov mame ako safranu.. a to nevravim o tom, ze ma furt s niekym porovnava a stale vyzdvihuje, ze su baby 100x lepsie ako ja, ktore by si mohol dovolit a mam si vazit, ze je so mnou...

xXx123

Katka: Vieme, stále si študovala, na randenie si nemala čas:) Podľa mňa sa strašne podceňuješ ... keby si nebola zaujímavá po vzhľadovej stránke, tak s Tebou určite nie je. Muži riešia vzhľad vždy na 1. mieste a či máš dve VŠ, tak to u nich z Teba nerobí príťažlivejšiu osobu. Takže sa už toľko nepodceňuj.
MultiLevel: Možno len mala prísnych rodičov, ktorí ju držali nakrátko, a preto mala málo skúseností, podceňovala sa a naletela na sladké rečičky prvému, ktorý ju ohúril nevieme ...

adri3335

Nepaci sa mi ze ponizujes svojho priatela nevazis si jeho pracu v obchode.Ty vies co je podnikanie mat zamestnancov a zodpovednost?Asi az taky neschopak nebude ked podnika. A chyba ti pokora posobis ako majsterka sveta namyslene.Nechapem preco si s tym chlapom ked si nemate co povedat,ked ti vadi jeho vzdelanie aj inteligencia.

MultiLevel

A najhorsie je bat sa niekoho opustit, hoci to s nim skripe....coho sa bojis? Ze ostanes sama? Hej, ked si to budes dokolecka opakovat, tak sa ti nestane nic ine, ako len to, co si sama nahovaras....preco by si mala ostat sama? Fakt si myslis, ze nie si pre muzov zaujimavy typ? Kolko muzov ti to uz povedalo do oci? Su to vsetko len tvoje domienky....skus zobrat zivot do svojich ruk, nedaj sa ovladat strachom a rob tak, aby si bola stastna v zivote...lebo sposobom, aky momentalne fugujes daleko nezajdes.