Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kortizol a rastový hormón

Príspevok v téme: Kortizol a rastový hormón
Glloria

Dobrý deň,
mala by so jednu otázku. Behom 4 mesiacov som pribrala cca 12 kg aj keď moje stravovanie som mala v diétnom režime. Neskutočne sa potím a mávam veľké návaly tepla. Ťažšie sa mi dýcha a som unavená a často zabúdam, neviem sa vrátiť spätne čo som napr. zažila, musím dlho premýšľať aby som si spomenula napr. čo som robila minulý víkend. Proste nie som to ja.
Bola som na vyšetrení u mojej lekárky, testy mi vyšli ako zdravému človeku (štítna žľaza OK, cholesterol OK, moč OK...). Poslala ma k internistovi ... ten mi urobil EKG a zobral krv a dal na rozbol hormón KORTYZOL a RASTOVÝ HORMÓN.
Výsledky ešte nemám. Vedeli by ste mi prosím poradiť, čo by to mohlo byť?

dasdsad

no podla mna rastovy hormon to moze urobit ale nepriberes s neho 12kg za 3 mesiace :) kortizol je hormon kotry telo vylucuje pri strese alebo pocas treningu alebo rano ked vsanes ide o katabolicky stav straca sa svalova hmota kedze si zena tak rastovy hormon by ti sposoboval urcite ine vedlajsie ucinky nez potenie myslis ze tam dole by si mala problemy s mensturaciu a tak problem s klitorisom atd atd cize urcite to nebude rastovy hormon ...a kortiozl tiez nie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kortizol a rastový hormón - Fórum - ZDRAVIE.sk