Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dve moznosti...

Príspevok v téme: Dve moznosti...
pupik333

Som vydata skoro tri roky,zatial bez deti. S muzom som uz predtym zila 5 rokov pred svadbou. Jeho ciny z minulosti nas vztah velmi poznacili,bola tam nevera,vela klamstiev. Dostal uz dve velke sance a po tejto poslednej sa naozaj zmenil na nepoznanie. Je proste tym idealnym pozornym a milujucim manzelom po akom som vzdy tuzila. Ibaze mna jeho zrady zmenili natolko,ze uz k nemu necitim taku silnu lasku. Netuzim uz po jeho dotykoch. Chcela som sa rozviest pretoze som mu nevedela odpustit stare hriechy a pretoze ho sice lubim,ale nie ako muza. Vtedy ho to zlomilo a velmi ma prosil o to,aby som ho neopustala,ze on si moju lasku ziska spat. Moj problem je vsak v tom, ze ma pritahuje niekto iny. Bol to moj kamarat ale kvoli muzovej neopravnenej ziarlivosti som s nim prestala komunikovat na dlhu dobu. Potom co sme sa s muzom dali znova dokopy sa snazim s nim komunikaciu nadviazat. Nie je to jednoduche,dotklo sa ho moje spravanie. A ja teraz neviem, ci som urobila dobre, ked som sa k nemu vratila. Ide o to, ze ma hrozne bolelo vidiet ho ako sa kvoli mne trapi. Ostali by ste s nim?

Agnes989

Poznam takych chlapov, teraz seka dobrotu lebo vie, ze ta moze stratit, ale jemu to nikdy navzdy nevydrzi. Zas sa ten vztah dostane do starych kolaji, skor ci neskor. A zas mu prides na nejake klamstva, lebo klamar ostane klamarom. Jedine, co vie na sebe zmenit je, ze bude viac a lepsie zatajovat svoje klamstva. S nim by som neostavala, ked nemate deti, nie je co riesit. A potom uvidis co s tym novym.

ivana456

Pomaly s tym milencom.
Myslim, ze by si si zivot v konecnom dosledku stazila. Samosex, ak to mas s manzelom rozpokazene. Milencom sa oblazuj v predstavach.

kafe

pupik, ale ist potom do nemstno neslanych vztahov a ublizovat druhym chlapom, lebo teba niekto zranil... aj druhi chlapi maju zranitelne srdce a chcu lasku a zenu co ich miluje. Pozri, chlap ktoreho si tak strasne lubila o teba stoji. Velmi. To je dobre. Teraz potrebujes nejak zahojit to zranenie, co v sebe mas. Tak daj sancu tomu krasnemu, co by mohlo prist a este stale byt medzi vami dvoma. Ak to proste nepojde a nezahojis ranu, stale mozes odist. Neskor.

pupik333

Kamarata som zacala riesit vtedy pretoze som si povedala dost nemoze mi nikto zakazovat a prikazovat s kym sa mozem kamaratit a s kym nie. A vztahy riesit nebudem pretoze taku lasku aku som predtym citila k muzovi uz nikdy k inemu citit nebudem a a ani nechcem....dala som so toho vsetko co som mala a podrazil mi kolena...a hoci si teraz uz uvedomil ze spravil chyby, bojim sa ci uz z mojej strany nie je neskoro....je to zufale ze presne po tom aby bol takyto som tuzila este ked som nevedela o tych zradach....a teraz ked uz prehodnotil svoje postoje je vo mni cosi zlomene a mam v seve hrozny zmatok.

kafe

tych moznosti mas viac. Napriklad aj ked zostanes s manzelom, casom zistis, ze to proste "neni ono". A stale mas moznost odist.
Nerozumiem, preco si taka radikalna a tvrdis ze po rozvode nejdes s nikym riesit vztahy? Alebo preco si sa zacala bavit s kamaratom prave vtedy, ked ste sa davali dokopy s muzom?

duri8888

clovek nema pozerat do za du ale do predu to co sa stalo sa neda vratitale buducnost vie clovek riesit viem vam v tom poradit poslite mi mail

pupik333

V poradni sme boli...velka strata casu a penazi. Nepovedali nam tam nic viac ako sme uz sami vedeli. Ja netvrdim,ze chcem s tym druhym vytvorit vztah. Keby sa rozvediem tak vztahy uz s nikym neriesim. On ma iba pritahuje a druhi mi tvrdia ze aj ja jeho. Je slobodny

beata789

pupik, mozno teraz vidis manzela v inom svetle a nemas rada jeho dotyky prave preto, lebo sa ti paci niekto iny. Mozno si len racionalizujes svoju buducu neveru manzelovou minulostou.

Preco hned o rozvode? Ten buduci milenec je slobodny? Zoberie si ta? Ak chces deti, on chce? Polepsis si ?

Mozno by ti pomohli v poradni, urobit si jasno a pomoct zlepsit manzelstvo.

Hranka

ja by som na tvojom mieste ešte vydržala, netreba sa vzdávať bez boja, ako vidím ty si už bojovala dosť ale konečne začal aj on tak ešte daj šancu nie jemu , ale vášmu manželstvu :)

karolinka122

ked uz ho nelubis, len mas rada, nemala si s nim zostavat,odpustat mu dokola, ked nato aj tak stale myslis a poznacilo to vztah, nemate deti, nie je co vazne riesit, jednoduchy rozchod, rozvod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dve moznosti... - Fórum - ZDRAVIE.sk