Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frajer sa so mnou nechce zasnúbiť

Príspevok v téme: Frajer sa so mnou nechce zasnúbiť
Severka

Ahojte ľudia

S frajerom som už pomaly 5 rokov a on sa nechce som ňou zasnúbiť :-(. Hovoril mi, že je to zastaralý zvyk a že on je moderný. A je to zbytočné vyhodené peniaze. Ale ja chcem skromné zásnuby. Nič nechcem drahé.
Viete trápi ma to. A neviem či si ma chce aj v budúcnosti aj zobrať za manželku :-(. Nechcem byť len milenka do postele, ale aj niečo viac. Stále mi hovorí, že ma ľúbi a myslí to som ňou vážne. On si ma chce síce zobrať za manželku stále mi o tom hovorí ale neviem, či je to skutočné. Viete nelietam v oblakoch ako niektorí ľudia. Ja nemám rada slova aj keby boli najsladšie, tie slova by ma zneistovali. Ja chcem vidieť aj skutky. Zásnuby sú sľubom lásky a tak a on to nechce a ja som s toho mimo. Mám rada tradície sú také romantické.

Aj vy máte taký problém??

beata789

Plne suhlasim s Fleur-de-lis.

Ak ti po 5 rokoch hovori, ze si ta chce zobrat, nech si ta rovno zoberie.
Jasne sa spytaj: Kedy ?
To nie je nedostojne. Nedostojne je byt v pozicii vyckaajucej chudinky. Jasne mu povedz, ze toto ti nevyhovuje. Ze sa zoberiete alebo rozidete.
Este ta "zlyhana" antika by mohla .. ak si trufas. Nielen, ze si ta gravidnu vezme ale aj ustat primusene manzelstvo. Nie je to totiz idealny zaciatok.

Fleur-de-lis

Samotné zásnuby by som asi až tak neriešila. Podľa mňa ste spolu dosť dlho na to, aby si vedela, či to s tebou myslí vážne, či si ťa váži,či s tebou naozaj plánuje budúcnosť, či je zodpovedný, má podobné hodnoty ako ty...
Možno len naozaj nevidí zmysel v zásnubách, ale za to, ťa naozaj ľúbi a sú preňho iné veci dôležité vo vašom vzťahu.
A možno sa len vykrúca zo zodpovednosti.
Ale to ti my tu nepovieme. To by si mala po piatich rokoch vedieť ty.
Niektoré veci nie sú až také dôležité ako sa zdajú. Vieš, možno nejaký chlap by urobil zo zásnub romantickú parádu, a partnerka by bola namäkko z toho, a pri tom by si ju v každodennom živote nevážil.
Niekedy sú aj skutky len "prázdne slová".
Zásnuby či nezásnuby, ak po piatich rokoch nemáš istotu, že to s tebou myslí úprimne, no neviem. Dúfam, že na to prídeš aj na základe niečoho iného ako je jeho vzťah k zásnubám.

MultiLevel

Beata, preto vravim, ze z jej strany ide o zasnuby zo zleho dovodu...vela zien v tom vidi romanticku vec, slub, ze uz "bude iba moj" a podobne. Ale ziadne zasnuby cloveku nedaju viac lasky, ani neudrzia vztah, ani nezarucia stastie... Zasnuby su o niecom uplne, uplne inom, minimalne pre mna, preto tu pisem :)

beata789

Verejne sluby a prisahy su ritualmi nedovery.

Ak im to obom robi dobre, nech sa zasnubuju raz rocne (heh,..). Ale On Nechce.

Ak on slubi, ona mu veri - tak nacoooo?

MultiLevel

Beata, urcite mas aj ty v niecom pravdu. Ale i tak by som nikdy neriesila vo vztahu "co ak" :) Najma nie to, ze ak sa nahodou rozvediem, ci to budem inak vnimat ak som mala zasnuby :D
Mozno by som k tejto teme nenapisala ani len ciarku, len som chcela dat zakladatelke navod, ako inak brat zasnuby. Lebo niekolki ste sa tu vyjadrili, ze nacooo, a ze to je zbytocna ceremonia. Ide to aj bez toho. Je to len o nich, ako si to urobia, ak sa teda rozhodnu obaja, ze pred svadbou chcu zasnuby. Ale evidentne on hovori o tom, ze si ju vziat chce. Takze to mozu mat pokojne aj bez zasnub. Lebo mam pocit, ze zakladatelka si od nich moc slubuje v zmysle ako pise..."zasnuby su slubom lasky"...

beata789

multilevel mas vynimocneho chlapa, pises:
"pre neho boli nase zasnuby viac ako samotna svadba :) Ako, verim, ze moj chlap je v tomto ojedinely ukaz, pretoze sam navrhol zasnuby, sam ich velmi chcel, pricom kamosky si mysleli, ze som ho ja do toho dokopala. A svadbu napriklad uz moc nechcel .. "
No, hlavne, ze ste sa predsa len zobrali a ste spokojny.

Aj tak su zasnuby prezitok.
Naco su komu lahko zrusitelne sluby?
Naco verejne proklamacie...
Uboha opustena deva snad menej trpi po rozchode, ak bola zasnubena?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frajer sa so mnou nechce zasnúbiť - Fórum - ZDRAVIE.sk