Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na dne - chcem sa postavit

Príspevok v téme: Na dne - chcem sa postavit
KikA_kIKa

Zdravím,
nedávno som sem písala s prosbou o pomoc,pretože som si myslela, že sa bojím pri priateľovi niečo povedať (www.zdravie.sk). Z určitej strany to je pravda, no dozvedela som sa,že aj s ostatnými ľuďmi to nie je ako som si myslela. Vraj za mojím chrbtom si celá moja trieda robí zo mňa len srandu. A viem akí dokážu byť hnusní,lebo máme jednu spolužiačku,z ktorej si tiež veľmi nepekene robia srandu. Nemyslím si,že som až taky pripad ako ona. Ja som im dobrá aspoň na to,že keď treba,pomôžem...Ale som všade totálne nezábavna, priateľa neviem rozosmiať či podržať. Mám 17 ďalší rok 18 a neviem dokopy nič o živote. Rodičia ma k ničomu neviedli..také bežné veci zo života,proste nič mi nevysvetlili,nikdy neviem nič,čo sa u nás deje,kam ideme,jak oco so školou napríklad. Neviem,čo mám už robiť. Chcem sa stať normálnym dievčaťom, ktoré vie rozosmiať alebo porozprávať sa o veciach s priateľom, nájsť si kamarátov (lebo nemám ani tých a to uz od mala,ak nepočítam tych pár falošných kamarátstiev),chcem vedieť žiť, zabávať sa,usmievať sa. A nie tešiť sa,keď dojdem domov, zvalím sa do postele a čítať knihu alebo pozerať film a nie je to kvôli lenivosti, ale sa mi proste hnusí byť s ľuďmi. Myslíte, že potrebujem odbornú pomoc? Alebo je to všetko, čo píšem hlúposť a banalita? Čo mám robiť,aby ma mali ľudia radi? Aby som bola normálna? Priateľ vraví, že je vždy na mne ako sa správam, ze to všetko ovplyvňujem len ja,ale ja neviem ako byť zábavná a normálna. .väčšinou som v strese a poviem blbosť až sa potom sama čudujem, čo som povedala..ako sa postaviť zo dna? Ako spraviť prvý krok? Aký by mal byť ten prvý krok?

KikA_kIKa

Ďakujem, niečo určite pohľadám...

Hmm to,čo ma baví? Za posledné roky som stratila všetko, čo ma bavilo a mala dom jednu vec - chodila som do posilky,lenže ani to nemôžem teraz robiť kvoli zdraviu a aj keď som mohla,moja rodina robila všetko pre to,aby sa mi to zhnusilo a hadzali mi polena pod nohy a vsetko som si sama platila a tak..alebo mi napada este ako sa mi vlaatni rodicia smiali v detstve,že som tučná..ja nemám nízke sebavedomie ale žiadne..a premyslam ci naozaj nepotrebujem nejakeho psychológa abo co...

Sixx

Pracuj len na sebavedomí. Existuje milión kníh o tom. Ja som čítal jednu ale tá bola zväčša o kariére ale písalo sa tam aj o tom ako byť obľúbený, ako vychádzať s ľuďmi...A v spoločnosti treba hlavne nonstop komunikovať. A treba aj robiť to čo ťa baví.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.