Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma to vobec este zmysel?

Príspevok v téme: Ma to vobec este zmysel?
mattias93

Zdravim vsetkych,
moja otazka by mala smerovat hlavne muzom,ale aj zeny ju mozu posudit z ich uhla pohladu :-)
Takze otazka na muzov:Zazili ste odmietnutnutie (v mojom pripade taktne) od zeny a hned ste sa zaujmu o nu vzdali alebo ste to skusali dalej? Popravde skusal som na nu zabudnut a zacat si vztah s inou,ale jednoducho to nefungovalo a aj s inou som myslel len na NU...Neviem ako dalej a najhorsie je,ze sa vidame dost casto!Stalo sa Vam nieco podobne? Alebo ako by ste sa k tomu postavili?

miki24

u žien nikdy nevieš no, lebo ani sami nevedia, čo chcú :D najviac som sa pobavil u jednej mladej susedy, ktorá si zobrala dlhoročného kamaráta za muža. z toho chlapa som sa vždy neskutočne smial, že neskutočný blbec a ťukal si po čele. nosil jej fľaše 12l do bytu, nakupoval proste využívaný na ťažkú silu. zatiaľ, čo ona obrábala veľa iných roky a mala ho na háku. proste sa jej hodil, ale napokon na moje prekvapenie skončili spolu a prednedávnom už sú šťastne zobratí. čiže stáva čokoľvek a niekedy aj trpezlivosť ruže prináša.

osobne mám však hrdosť i česť a idem radšej z cesty. žien na tomto svete je veľa a pravdepodobne, keď sme si už na začiatku nesadli tak nebude vyvolená.

Fleur-de-lis

No podľa viacerých žien, ktoré poznám, sa to stáva častejšie, že si najprv o niekom povedali, že nie, ten nie, a časom zmenili názor a už sú aj svoji.
Nevtieravým spôsobom ďalej skúšať získať si priazeň ženy sa môže vyplatiť. Totiž možno tam niekedy nie je zo ženinej strany hneď príťažlivosť, ale to sa u ženy môže ľahko zmeniť, keď muža lepšie spozná (napr. začnú jej imponovať jeho hodnoty) a keď uvidí, že má o ňu úprimný záujem.
Samozrejme, nemusí sa to zmeniť. Ale môže.
A klin sa klinom vybíja je v prípade vzťahov dosť od veci. Je to nefér voči novému partnerovi, keď do vzťahu ideme s tým, že dúfame, že tam zabudneme na niekoho iného.
Takže na tvojom mieste by som sa rozhodla, či sa o danú ženu ešte pokúsim, alebo nie. Ak nie, tak najprv radšej počkať, kým to prijmeš a až potom si začať nový vzťah.
A ako to prijať? No asi je dôležité mať zmysel života a byť spokojný a šťastný so svojím životom aj bez partnerky. A na tú vyvolenú s vierou čakať, ale nie so zúfalstvom. A tejto žene, ktorá ťa odmietla, priať dobro a nezištne sa tešiť z jej radosti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma to vobec este zmysel? - Fórum - ZDRAVIE.sk