Energia

Príspevok v téme: Energia
razdva

Chcem sa opytat na nazor,mam moc dobreho kamarata sme kamarati od skolky ,no vekom sa strasne zmenil.Jeho rodicia maju firmu on sam tiez podnika(pasak)no strasne sa zmenil povahovo strasne arogantny ,sebecky sniva len o peniazoch kazdeho neznasa,stale sa len stazuje nikde nechce chodit ,len doma sediet a o peniazich toci stale..no problem je taky ze mam pocit ze mi ubera energiu tak tiez mam kolegu v robote ten sa tiez len stazuje klbko nervov a su to ludia co sa ozaj nemaju zle..len sa necitim dobre pri nich. Mate niekto podobne skusenosti je to mozne aby cloveka niekto takto oberal o energiu?..uz som im skusal dohovarat proste povahu clovek nezmeni

Fleur-de-lis

áno, ľudia čo majú často zlú náladu a sú nespokojní mi berú energiu, respektíve také pozitívne naladenie.
Rada si vypočujem aj pomôžem, keď môžem, ale keď je niekto v jednom kuse pre niečo nespokojní a ohovára či sa sťažuje tak z toho som potom aj ja unavená.

poradimtiti

Ak je pasak, tak to patri k povahe - toto normalny vyzrety citovo OK clovek robit nebude. Ja byt na tvojom mieste, tak sa s nim prestanem kamaratit.