Existujú ešte normálni ľudia, ktorí sa vedia zabávať za triezva?

Príspevok v téme: Existujú ešte normálni ľudia, ktorí sa vedia zabávať za triezva?
som Taňa

Problém je ten, že aj keď nejakých mám, tak ich zábava sa vždy skončí pijatikou, fajčením cigariet a niekedy aj trávy. Či už ide o baby alebo chalanov. Nevedia sa zabávať bez toho, aby tam nebol alkohol a to ostatné. Aj keď je nejaké podujatie v meste, či ideme na chatu k niekomu, alebo len tak na byt vždy je to chlast, ktorý ich vie zabaviť. Nebaví ma už chodiť s nimi nikam, lebo ja nepijem veľmi, nefajčím ani nehúlim a potom majú na mňa narážky že prečo, že som padavka, zbabelec, mamičkin dobráčik atď. Aj tie baby ktoré také veci nerobili sa doslova spustili a už sú všetci rovnakí. Skazili aj tých ktorí predtým takí neboli. Nemám si s kým normálne výjsť niekam sadnúť len tak, aby cieľom nebol chlast. Nieje piatok alebo sobota, aby ho dokázali stráviť bez toho. Už strácam kamarátov, lebo mňa to nebaví, potom vystrájajú somariny, vyzliekajú sa, cmúľajú sa navzájom a hlúposti robia so sebou. Cítim sa ako medzi opicami. To ich vrieskanie a kričanie keď sa spijú ma už nebaví počúvať. Chcem sa normálne baviť a nieje s kým. To už nikto z mladých sa nevie normálne pri triezvom myslení zabávať?
Skúšala so to aj kresťanskom spoločenstve u nás. Ale tam zase sa vždy len po omši stretávajú a modlia sa, aj na opekačkách sa modlia, len na púte chodia a sú dosť skostnatelí. Človek nemôže povedať ani doriti lebo sa dívajú ako by si neviem čo povedala. Oblečiem si trošku vačši výstrih a už majú poznámký.
Normálni ľudia pre normálnu zábavú akoby neexistovali.
A tak trávim víkendy a piatky doma.

vebe

S tymto mali problem aj moje deti. Ako keby som ich pocula, ked som si to citala.Maturitny rocnik bol o samych zurkach, opijani sa, fajceni a niekedy si davali sutaz, ze kto si bude z vecera menej pamatat. Zvlastne ze sa mladi ludia nevedia bavit bez alkoholu. Potom sa stava, ze ti co by sa chceli tak normalne bavit, nie sa opijat, maju pocit ze su cudni. Nie je to nahodou naopak? Syn nasiel kamaratov co sa vedia dobre zabavit a zasmiat aj bez alkoholu a drog az pri studiu v zahranici a dcera pri praci v dobrovolnickej organizacii a tiez v zahranici. Ale nevesajte hlavy, je dost mladych ludi, ktori ani nepiju ani nefajcia a chcu presne to co aj vy co tu piseste

:Denisa

Ešte existujú; mám 22 a k tomu, aby som sa zabavila nepotrebujem, ani som nikdy nepotrebovala piť alkohol, fajčiť, atď.

sob rudolf

To mi pripomína historku o tom, ako ma kolegyňa "bratala" s (jej) bratom, ktorý je vraj veľmi slušný, (už) vybúrený a prekročiac vek 30 rokov, túži si založiť rodinu (so mnou?). To, že sa jej drahý braček dokáže opiť na každej oslave do bezvedomia a potom prespí noc s hlavou v sprchovacom kúte, aby nevdýchol zvratky, to som už vedela. Že takto niekto opisuje "slušného, vybúreného chlapa pripraveného založiť si rodinu", to som sa dozvedela až neskôr :-D.

joro

Tiez mi vadi ked spolocnost pije zabava sa vsetci uz maju dost a ja sa nebavim pretoze cim viac pijem tym viac neviem rozpravat cize vela alkoholu mi zavazuje jazyk takze ked nahodou nikam idem radsej sa vyhovorim ze som autom alebo necham pit partnerku, a co najviac neznasam ked ta niekto nuti ako si pisal. Podla mna taky ludia ani neexistuju, ktory sa vedia bavit alebo ich treba dobre hladat takze vela stastia mozno taku partiu najdes alebo ked budes mat viac rokov kamosi a ties

cynička

malaiskra to nieje problem len mladych ludi vo veku 15 a 25 rokov ale aj starsi chlastaju a kuria. Napr. ja som bola uz mnohokrat svedkom co dokazu vystrajat v opitosti ucitelia, tiez lekari, ci manazeri. To by si sa divil co niektori navonok slusni ludia pod vplyvom alkoholu vystrajaju. Pokojne mozu mat aj 40 ci 60 rokov.

som Taňa

Ahoj Dilin0 ak by si chcel, možeš mi napísať. Ak by nás delila veľká diaľka, tak aspoň si popíšeme, ak chceš. Nechcem tu písať odkiaľ som.
Môj email je tatiana321@post.sk

gunar321455

nuz chapem ta, castokrat sa vela dobrych bab dostane do zlej spolocnosti a radsej nez by boli same sa nechaju ovplyvnit, co uz

miki24

sú aj normálni ľudia s normálnou zábavou, ale tí sa hľadajú inde. bohužiaľ nájsť ich dnes je niekedy veľmi ťažké. osobná skúsenosť.