Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sucho v hrdle a nevolnosti

Príspevok v téme: Sucho v hrdle a nevolnosti
doncusa

Ahojte, prosím vás o pomoc.
Mám 15 rokov a v idem na strednú školu. V 9.triede som mávala občas strašné sucho v hrdle- nemohla som poriadne dýchať až ma z toho napínalo. Stalo sa mi to prvý krát akurát cez písomku, keď bolo ticho. Celá som zčervenela a tiekli mi slzy. Síce zaujímavé je, že pokaždé sa mi to stalo na tom istom predmete a pri tej istej učiteľke...žeby som mala na ňu alergiu? :D... Ale nie... No proste bojím sa,že sa mi to stane aj na strednej. Nevedeli by ste mi poradiť nejaký liek, alebo proste niečo, čo by mi pomohlo, keď to na mňa príde? A po druhé, boli sme na dovolenke a od vtedy mi býva skoro stále zle. Neviem ako to mám opísať.Proste to príde, trvá to nejakých 5 minút a prejde to. A vždy ma to chytí v tej najnevhodnejšej chvíli. Prosím vás, vážne vás prosím..poraďte mi niečo na tieto moje dva problémy.. K lekárke už nemám čas ísť... Občas si dávam neurol 0,25 , ktorý mi predpísala ešte v apríli. S tým som však ako sfetovaná a nemôžem si to počas gymnázia dovoliť, pretože sa potrebujem sústrediť. Dúfam, že sa nájde niekto s mojími problémami a pomôže mi. ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sucho v hrdle a nevolnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk