Zväčšenie prostaty?!

Príspevok v téme: Zväčšenie prostaty?!
Fitipaldi

Dobrý deň. Občas som si všimol v sprche po masturbovaní (resp.po ejakulácií) že sa mi trošku mierne napuchla prostata. Všimol som si to tak, že tesne po tom ako som ejakuloval, som pri umývaní sa dotkol miesta medzi semenníkmi a konečníkom, presne v tom mieste ako by mala byť prostata. Ani by som o tom nevedel, ak by som nebol zrovna akurát v sprche a pri umývaní neprešiel tým miestom. Nikdy inokedy pri umývaní to nepozorujem, len tesne po orgazme. Tak sa chcem spýtať, či je to prirodzené, že sa trošku prostata po ejakulácií napuchne, resp.mierne zväčší, alebo je to niečo vážnejšie a určite by som mal vyhľadať lekára. S močením nemávam žiadne problémy, možno akurát občas po ejakulácií - ale je to bez bolesti, skôr mám pocit akoby bola močová trubica zanesená zvyškami semena, teda nie som lekár, ale taký mám pocit. Nepociťujem žiadne iné problémy s prostatou ani bolesti. Podotýkam, že mám sedavé zamestanenie a v práci sa nasedím až-až. Vopred pekne Ďakujem,

s pozdravom Peter (36r.)

pekný deň :-)

matway

fitipaldi: ty nemáš žiaden problém, len si zakomplexovaný! Musíš byť génius, ak si vieš nahmatať prostatu po masturbácii. Nerieš, čo nieje podstatné, a choď von, medzi priateľov...

janci 1954

Dobrý den, užívam na prostatu Prostakan Forte 120 tabl. platím plnu cenu 24 euro. Nasiel som na stránke liek Prostakan Forte 200 tabl. ale cena pri nom nebola určená- odpoviete mi prosim kolko stoji? Dakujem Mgr.Jan Mlynský