Co myslite mohlo by mi to s nou vyjst?

Príspevok v téme: Co myslite mohlo by mi to s nou vyjst?
Pikolo

Zdravim, zacal som pred par mesiacmi pracovat v jednom kancli na vypomoc. Mam 24 rokov a mam taky problem ze tam somnou pracuje okrem inych aj jedna sympaticka slecna lebo je slobodna este co viem ale problem je ten ze ja mam tych 24 a ona ma 31 rokov. Vyzera ovela mladsie a tolko by ste jej vobec netipovali. Vyzera tak na 20-25. Nevedel som o tom ze ma tolko. Az casom som sa to dozvedel od inej. No lenze ja som sa za ten cas cirka je to asi 4 mesiace do nej zamiloval az po usi. Je taka zlata, peknucka, jednoducha, mila. Ziadna nafukana kraska s horenosom a steklami. Proste baba po akej som stale tuzil. No ale ako pisem vek??? To ma najviac sere. Proste ja som jej od zaciatku doslova dvoril, nahovaral si ju, lebo som vek nevedel a teraz co? Chodili sme aj s ostatnymina obedy, na akcie, bavili pri praci a ona vzdy bola taka dobra ku mne, pomahala mi co som nevedel, pozerala a neviem ci si to len nenahovaram ale pozerala na mna tak sladko a hlboko ze som sa v jej pohlade doslova topil. Od zaciatku sme si sadli a ja som tajne snival o tom ako sa s nou milujem a bozkavam. Dokonca aj ked som mal narodky tak mi dala pusu na lice pri blahozelani a bola to taka dlhsia pusa nez dali ine zeny z kancla. Neviem ci si to len zase nahovaram ale mam pocit ze aj ja sa jej pacim a ide pomne. Myslite ze ak by somjej dal nejako najavo ze k nej citim nieco viac tak by mi vylepila jednu alebo by moju naklonnost opatovala. Som z toho magor. Vobec neviem co robit. Tesim sa kazde rano do prace ako blazon kedy ju zase uvidim. Ked sme sami v kancli tak sa len smejeme a ona sa ma nenapadne obcas akoze dotkne ked mi podava pero alebo ma chyti za laket, potlapka po pleci ze to zvladnem, proste ako keby vzdy hladala dovod sa ma dotknut. Neviem vsak ci su to len moje pocity alebo mi z nej uz sibe. Je slobodna, je moj typ, ale co ten vek? Moze byt chalan mladsi od baby? Myslite zeby 31 rocna baba zacala si nieco s 24 rocnym. Nemyslim hned manzelstvo a deti, to nie, ale proste len taky sexualny vztah zalozeny na porozumeni a naklonnosti dvoch ludi. Ved vztah nemusi byt hned o svadbe a detoch nie? Ona ma take liberalne nazory na zivot takze si myslim ze do svadby sa nehrnie. Lezba urcite nieje takze to minepiste o nej lebo nic take som nezbadal. Proste ja ju milujem a neviem co dalej. Tak rad by som jej to povedal ale mam strach. Dajte nazory, rady, svoj pohlad na vec, len chcem vediet co by ste robili vy na mojom mieste lebo ma je*ne z toho. Mam aj rovesnicky v mojom veku ale tie su take pojasene a maju svojske povahy ktore mi nevyhovuju takze ani s jednou si dostatocne nerozumiem. Preco prave ona? Co robit? Vdaka

Lulu2011

sexualny vztah zalozeny na porozumeni :D

no ja ti nevím zajko uško...ja mam 31 a 24 rocneho by som nechcela, citit aj z tvojich viet, ze si este mlady, ale zase niektore baby to maju radi...takto..takých :)) kazda sme ina...nic nedas za to, ked ju niekam pozves, ak je bez partnera

zuzi74

Pikolo, sak ked to tak citam, tak sa normalne aj za teba "modlim", aby ti to s nou vyslo:DDD
Nezabudni napisat ako to dopadlo.

pistek

Prechovavam k niekomu sympatie tak fyzicke ako aj psychicke, dusevne.. Od prvej chvile sme si nesmierne rozumeli, az sme tomu obaja nechapali, boli a sme na jednej vlnovej dlzke, velmi si rozumieme, podporujeme sa navzajom..
Je medzi nami takmer 10r rozdiel. Ked som sa dozvedela aky ma skutocny vek...bolo mi tazko a chcela to najskor "zabalit", nechat tak..lebo som si nas predstavila o 10 atd rokov..predsa len mala predsudky, atd.. Fyzicky medzi nami rozdiel nie je do oci bijuci..mne aj tak tipuju aj o 9 r menej nez realne mam.. Sesternica je vydata uz par rokov a ma o 7,5r mladsieho muza, su spolu stastni, praveze jemu tipuju viac nez jej..
Ide skor o to, ako si dvaja ludia rozumeju, ci si maju co povedat, vedia najst spolocnu rec, vedia sa spolu smiat aj byt ticho, ci maju spolocne podobne nazory myslienky zaujmy konicky, ci uznavaju spolocne hodnoty priority,
atd atd

Takze skus to...nemas co stratit

Tesi

Veď skús, ja mám bratranca čo má 27 rokov a chodí s 33 ročnou.Nieje s ňou kvôli peniazom, lebo zarába priemerne ako on, ale sú spolu lebo si rozumejú Pri hľadaní vhodného partnera sa nemusí hneď myslieť na rodinu a deti. Veď niektorým stačí len to, že ma po boku niekoho koho milujú, ským možu tráviť voľné chvíle, radiť sa spolu atď.
Rodinu nerieš, si ešte mladý, takže ak si chceš ty aj ona užívať tak smelo dotoho. Tiež sme sa čudovali že čo vidí nanej ale spolu im to klape, ani sa nehádajú. Veď vek je len číslo. Prečo mi len muž mal byť starší od partnerky alebo rovnako starý? Lebo je to nepísané pravidlo? Kašlať na pravidlá..

Pikolo

Zatial dik za nazory a rady od vas.
Tak a k vasim prispevkom. Asi som to zle napisa ale mne nejde len cisto o sex jasne ze aj oto ale je tam aj ta sympatia k nej proste ze sa mipaci povahou aj vzhladom. Je jednoducha a predsa krasna. Nieje typ fajnovky co lieta len po salonoch. Na rodinu ja nepomyslam ved mam len 24 a ani netuzim este po detoch. Chcem si uzivat a bavit sa a myslim ze ona sa tiez do rodenia nehrnie. Aj ked pride nejaka kolegyna s detmi alebo kolega tak necvirika na nimi ako niektore co sa im biolocky hlasia. Proste nemyslim zeby od toho ocakavala zakladanie rodiny hned. Ja by som bo skor za take spolocne uzivanie si a travenie volnych chvil. Ja neviem mozno ma casom poblazni tak ze tie decka budem chciet aj za rok ale zatial necitim sa byt na rolu otca a vsetko okolo toho suvisiac. A ci sme spolu aj mimo pracu tak ako kedy. Aj hej ale este sme nikdy nezostali tak ze my dvaja sami. Len stale v pritomnosti kolegov. A preto neviem ci by sa takto spravala aj mimo nich alebo sa len hra so mnou alebo ma berie ako mladsieho brata ci len kamosa. Neviem sakra co si mam o tom mysliet. Skusim ju este tento tyzden niekam pozvat aj ked mam obavy ci nebude namna zizat ako puk ze preco ju niekam volam si sadnut. Sakra keby som len tak videl do jej hlavy :-D Dnes sa ma aj rano pytala ze ako som travil predlzeny vikend, ci som niekde bol a s kym akoby si zistilovala ci mam niekoho. Ja viem ako tu ste spominali som nadrzany a sexualne nabity ale vsak nebudte ked ste v pritomnosti baby ktora vas rajcuje :-D Ako ved viete ze citite kto vas pritahuje a kto nie a ona potvora je ta co ma pritahuje od prvych dni co som sem nastupil. Dobre skusim to nanu zostra. Drzte mi palcaky :-D Sa poserem :-DDDDD

zuzi74

Podla toho, ako to Pikolo popisujes sa zda, ze aj ty si jej sympaticky. Nemyslim si, ze si to len nahovaras, to musis vycitit. Je ale mozne, ze jej sa paci prave len to flirtovanie vzhladom na jej vyssi vek, kdohovie. Skus ju pozvat na kavu mimo firmu a ked prijme, uvidis ako sa bude vyvijat vas rozhovor.

sewie

ide o to co obaja chcete . ak ty sa este nezenies do vazneho vztahu a ani ona tak je to ok...rozdiely v ocakavaniach ale mozu nastat v nezavislosti od veku...napr aj 20 rocna baba uz moze mysliet na svadbu a deti a naopak 31 rocna si mozes chciet este uzivat... sestrina kamaratka sa teraz vydala za muza o 7 rokov mladsieho...rozumeju si, a su s ocakavaniami na jednej vlne... takze najskor by si ju mal spoznat aj mimo prace, skor nez zacnes riesit ci to ma zmysle a ze ju milujes...skus ju pozat trebars po praci na kavu...alebo nieco take "nezavazne znejuce:)" ak povie ano-super, ak povie -ie, nic sa nedeje...a ty sa pohnes dalej a budes mat jasno