Ebola - smrtiaca epidémia?

Príspevok v téme: Ebola - smrtiaca epidémia?
matway

Zakladám túto tému pre jej rýchlo sa šíriacu nákazu a pre jej medializáciu. Môže sa objaviť na Slovenskú? Úrad zdravotníctva tvrdí, že nie! Ebola je vírus druhu filovírusov a má už od roku 1976 päť pod-kmeňov. Aj keď viem, aká je pri tom politika, mňa by skôr zaujímal váš názor, keďže sa venujem alternatíve, a ona je stále odmietaná, že vakcínu stále nevynašli! Samozrejme sa priznám, že som sa s takým vírusom nestretol /ani nemohol/, ale je tu pár otáznikov, na ktoré by som chcel odpoveď. Ebola je predsa tiež živý organizmus, a hynie na vzduchu, na slnku. Úrady tiež tvrdili, že na Slovensku nie je možná malária, a predsa ju sem niekto dovliekol!
Pýtam sa preto, aký máte názor na MMS, antihelmintiká, antiparazitiká, biorezonanciu, frekvenčnú terapiu a spol?

Agnes989

Ebola neunikla v ziadnom velkom mnozstve. Bola prenesena na cloveka v Afrike, bud prostrednictvom opice alebo netopiera. A ze sa to tak masovo tam siri je zapricinene tym, aku hygienu a ydravotnictvo tam maju. U lekara pichne injekciu pacientovi nakazenemu ebolou a potom tu istu injekciu pichne niekolko dalsim ludom a pekne to rozsiri. O ludi nakazenych ebolou sa staraju pribuzni, pricom nerespektuju ziadnu hygienu ci odstup a dostanu to aj oni. Na pohrebe sa podla tradicie lucia so zosnulym tak, ze ho bozkavaju. Alebo mrtvych vyhodia na ulicu a tam mrtvoly hniju. Jasne, ze sa to tam vo velkej miere rozsiruje. Zapadnari sa snazia dostat chorobu pod kontrolu, chorych izoluju, co urobia africania, napadnu nemocnicu a vsetkych nakazenych oslobodia, aby tu chorobu roznasali dalej. Je to proste primitivna kultura, u nas sa to nikdy nerozsiri ani do desatinovej miery ako tam.

llek

Clovek si moze o ebole precitat aj v beznych ucebniaciach mikorbiologie a na zaklade svojich vedomosti si robit nazor. Sice viem, su ludia, co si myslia, ze aj nase ucebnice su sucastou spiknutia a pisu ich zastupcovia farmafirmiem. Tie, z ktorych som sa ucila ja, tie neboli pisane ludmi z farmabiznisu a ked som sa z nich ucila nedoslo k vymytiu mojho mozgu, naopak vela som sa naucila

sampon

Ak sa nieco prenasa telesnymi tekutinami, tak sa to prenasa aj vzduchom, lebo telesne tekutiny sa prenasaju vzduchom. Napr. pri kychnuti, alebo kaslani.

RNG

O roznych nakazach vieme len to, co napise tlac alebo povedia na televizii. A obe tie media su manipulovane, takze vlastne naisto o tom naozaj nevieme nic.
Ale tento virus sa siri pomerne rychlo, dostali ho aj lekari, co sa proti tomu znacne branili, takze ked sa dostane von, moze sposobit masovu epidemiu hocikde.

utajené

Na tvoju otázku či sa ebola môže objaviť aj na Slovensku mám odpoveď. Ak sa tejto nákaze nezabráni množiť sa dostane sa najprv do Európy potom aj na Slovensko až napokon zaplaví celý svet.

matway

utajene: celkom ten príspevok má logiku. Ak sa chceš zbaviť svojho konkurenta, nasaď mu smrteľný úder, ktorý bude vyzerať nenápadne ,,BIOTEROR"! Nikto potom nemôže nikoho obviniť. Je známe, že aj pri menších hospodárskych konkurentoch sa to praktizovalo. Je aj známa ropa verzus bioplyn, vynálezcovia mŕtvy, prasačia chrípka, vtačia chrípka, šialené kravy!!! Všetko je to na tej istej báze! Konkurencia. Na vojne som bol chemikom, a som si na 100%, že najhoršia hrozba tkvie v hlavách takýchto megafanatikov, ktorý nemajú chrbtovú kosť. Videl som následky týchto chemických zbraní, viem, čo môže urobiť bioteroristický atak!
Ja som mal na mysli ale inú úroveň tejto debaty, no nič, je tu asi málo alternatívcov, ktorí by mali odpovede na môj prvotný dotaz, okrem výnimiek...

utajené

Vedci nielen zo Slovenska sa domnievajú že ebola v takom veľkom množstve nemohla uniknúť iba tak. Museli ju vypustiť zámerne.

RNG

Vyse 100 roznych vyskumnych ustavov na svete sa zaobera genetickymi manipulaciami na roznych mikroboch, kde doslova vyrabaju coraz skodlivejsie. Komu tieto laboratoria naozaj sluzia nevedno, ale vzdy je moznost , ze niektore kultury odtial nahodou alebo naschval uniknu. Na svete je pono zlych a velmi bohatych ludi, ktori by najradsej velku vacsinu obyvatelstva sveta vynicili.
Uzaver si urobte kazdy sam.
Superbohati sveta, niektoich tiez nazyva najvyssia elita alebo oligarchia je dnes znacne globalne organizovana a coraz menej nechavaju na nahody, tj co sa na svete deje je vlastne nimi vyvolane a kontrolovane.
Je ich len mala skupina, ale cez miliony dobre platenych ludi, co im sluzia(povacsine o tom vobec nevedia)manipuluju od hodpodarstva, politiky a politikov az po rozne diania vsetko, alebo skoro vsetko, aby som sa presnejsie vyjadril.
Tj maju svoje prsty zrejme aj v epidemiach, nielen lekarstve a farmacii.
Viem,ze 99% ludi takej obludnosti neuveri, ale logicky co tychto ludi moze zastavit, ked maju v rukach tlac, televiziu, ekonomiu, bankovnictvo politikov atd.

utajené

Ebola je vírus žijúci v pralesoch. V našich podmienkach by táto nákaza zmizla iba umytím rúk mydlom lebo na takéto prostredie nieje zvyknutá. Ale smrtiaca ebola je vírus ktorý bol vytvorený v laboratóriách a zmutoval na toľko že ani oni naň nevedia nájsť vhodnú vakcínu. Ak sa tento vírus bude aj naďalej rozširovať vytvorí si imunitu a bude naozaj ťažké bojovať s ním.