Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nic mi nevychadza

Príspevok v téme: Nic mi nevychadza
osamela_23

Ahojte. Neviem co robim zle, ale mam 23 rokov a ziaden vaznejsi vztah za sebou. Neda sa povedat, ze skusenosti s muzmi nemam, ale nikdy sa mi nic nevyvninulo do vztahu. Uz som z toho celkom na nervy. Aj teraz som nieco riesila s jednym, boli sme spolu aj vonku ale uz tyzden sa mi neozyva. Po stretnuti sme si pisali, vlastne som mu neodpisala naposledy ja lebo to bola jednoslovna odpoved na ktoru uz neslo odpovedat. Nechcem sa mu vnucovat, ja som mu kludne pisavala prva, ale myslim ze keby chcel ozve sa nie? A tak to byva aj s ostatnymi, nieco sa zacne ale vzdy to nejak stroskota a ja neviem preco :( p.s. nie som skareda, ani namyslena, ani vtierka ani stihacka :D uplne normalna baba

Agnes989

Nie vsetkym chlapom ide o krasu, mam kamosky, ktore zrovna krasavice nie su a maju dlhorocne pekne vztahy so super chalanmi. Jedna z nich je taka silnejsia a jej chlapovi sa to prave hrozne paci, hovori, ze on potrebuje zenu za co chytit a chudsiu by nechcel. Takze skutocne netreba nikdy zufat, kazda baba si najde toho svojho, niekedy to trva dlhsie, niekedy kratsie, netreba byt netrpezliva, raz to pride. A zas mam kamosku, co je krasavica, stihla pekna blondinka a ta ma na vztahy smolu, mala jedneho co ju klamal a odvtedy je sama. Sice randi, muzi maju zaujem, ale ona si prebera, je velmi narocna a ziaden jej nie je dost dobry. Ale to bude asi aj tym, ze sa skaredo sklamala a teraz sa boji.

sewie

slobodna, embryo ma pravdu...registrovala som sa na rychlo, obnovovala som si adresu ktoru som uz dlllho nepouzivala a dopustila som sa preklepu a zmenit to nejde...uz som sa stretla s nejakymi ludmi zo "zdravia.sk" a mozu ti potvrdit ze chlap nie som:)

embryo

pokial sa bez obocia budes citit dobre, tak preco nie? :-)

mozno to bude zniet otrepane... ale bud sama sebou a hlavne sa na nic nehraj... len tak si najdes partnera, kory ti bude vyhovovat a bude ta mat rad taku aka v skutocnsti si ;-)

embryo

Slobodna: anatomicke anomalie v podobe zien s gulami a muzov s chybajucimi gulami su na internete pomerne bezne... hlavne na azete :-)

v pripade sewie sa jedna o preklep pri registracii ;-)

sewie

osamela, to sa pytam aj ja sama seba. mam 28 a ziadny vazny vztah za sebou. Zjavne to niekde vzdy kazim... alebo ja neviem:/ nie som ani hlupa, ani skareda, ale pocula som ze vyzeram nedostupna a neviem ako mam posobit "dostupne"...moj problem je ze mam zle skusenosti s urcitymi muzmi...ak som priatelska zacinaju byt az moc vlezli, lepia sa na mna a je toho uz moc...:/...a pritom chcem normalneho, slusneho, dobreho chlapa...

co sa tej krasy tyka-tiez mi hovorili ze som az moc pekna a chlapi sa ma neodvazia oslovit...rozmyslala som co je to za blbost, dokym som nestretla nadherneho chlapa a tiez som sa pristihla pri tom ako si hovorim-nemam aj tak sancu, moze mat kazdu a asi to bude "ku.evnik".

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nic mi nevychadza - Fórum - ZDRAVIE.sk