Ako sa mat rada?

belaniak

robit to co ti prospieva mat sa rada taku aka si,vazit si seba uspokojovat svoje potreby nepopierat seba.a nehodnotit seba ani podla toho co si iny o mne myslia.usmievat sa na seba a na svet.pocuvat svoje vnutro a srdce co ho vori co ma clovek robit.chod medzi ludi a tam kde ti je dobre a kde ta podporuju.
nezalezi co si myslia o tebe.si osobnost ktora ma hodnotu vyhybaj sa blbym ludom

MultiLevel

Tvoj cely problem je, ze ty sa nechces mat rada....prosto nechces...rada by si poznala nejaky navod, ale skusit cosi zmenit sama v sebe svojim myslenim, to nie...najradsej by si bola, kebyze ti niekto napise, ako si vliat sebavedomia a lasky k sebe samej. A najlepsie tak, aby si si to nemusela vliat sama, ale aby to urobil niekto iny...
Nikto ta neprinuti lubit sa, musis ist na to postupne sama...pomoct ti moze spomenuta kniha Miluj svoj zivot. Denne rob rozne cvicenia z nej. Odpusti sebe ale aj inym, co ti ublizili. Neziv sebe krivdy, klamstva, hadky. Zacni sa inak pozerat na svet a postupne i na seba. Mas pred sebou dlhu cestu, nebude to trvat z vecera na rano, ake velmi dlhu dobu

mascha

chce to širší rozbor,ale uvedom si, že ľudia ťa budú mať rady preto Aká si,ale Boh ťa miluje preto, že SI

sioma

Som tehotna. Nemam sa rada. Ako mam milovat to dieta? : ked sa neviem s laskou ani dotknut svojho brucha? Je mi na zvracanie pri pomysleni aj pri realizovani, ze samu seba obijmem, ako to radia v mudrych knihach. Skusala som tu sprchu, bohuzial mi to nepomohlo :
Hladala som aspon kusok niecoho, co mam na sebe rada, ale nie je nic, ani fyzicke ani povahove.

Jessi_1111

V prvom rade si daj sprchu a vnímaj ako všetko zlé z teba steká...
Potom začni nový život. Nemysli na to, čo bolo predtým. Nájdi si niečo, čo ťa bude baviť a uvedomuj si svoje silné stránky, pre ktoré by si sa mala mať rada. :-)

_meno

Ahoj sioma

Nemať sa rád sa občas ľuďom stáva, pozor aby sa z toho však nestal zvyk.

Palivo života je láska.

Dan Gilbert vysvetľuje ako ľudia vyrábajú šťastie:
download.ted.com

Jednoducho povedané ... páči sa ti nejaká pesnička? počúvaj ju denne .. páči sa ti tancovať? tancuj denne .. si rada s kamarátmi? bývaj s nimi denne .. jednoducho pri čom sa cítiš šťastnejšia, to vykonávaj a opakuj a opakuj a šír ďalej

Nemáš rada učenie? Pusti si k nemu zábavnú pesničku .. nerada sa učíš sama? uč sa so spolužiačkami.

Rob pri čom sa cítiš dobre, prerábaj si činnosti ktoré robíš tak, aby si sa pri nich dobre cítila.

Tu je ďalšie vysvetlenie ako si tvoríme život
www.youtube.com

Mne sa páči aj film Tajný život Waltera Mityho
www.youtube.com

Ale najnajnajnajviac na tebe oceňujem sioma, že si prišla na to, že na všetko existuje nejakký postup a že život človeka je vlastne vytváraný ním samotným (najskôr sa niečo učí, potom to robí :)

Veľa šťastia a chuti do tvorby života sioma :)

klara19

sú prípady,keď ženy,matky nechcene otehotneli a potom tú nelásku,nenávisť preniesli na plod,dieťa, nie je to aj tvoj prípad? sú to citové zranenia vyžadujúce terapiu