Zaujme vas snazivy?

Príspevok v téme: Zaujme vas snazivy?
janci555

caute baby, otazka na vas, zaujme vas zaujem ? napr. ked si nie ste ista ci sa vam chalan paci ale imponuje vam napr. jeho osobnost, ze vam dal najavo ako sa mu pacite, kolko percent uspechu je podla vas aktivnost chalana pri zoznamovani ? alebo naopak chcete toho co az tak nesnazi a ma na salame ? diky

kara8

Tiež myslím že záleží na sympatiach, niektorí muži sa ani nemusia snažiť a sú obklopeni zaujemkyňami. A niektorí keď sú raz nesympatický tak sa môžu snažiť koľlko chcú a im to nepomôže nič. Je to o vyžarovaní človeka. Proste peknému sympošovi ako píšete žena skôr podľahne.

Slobodna

Aristotelov zlatý stred je ideál. Žiadna prehnaná snaživosť ale ani ignorácia, ktorú považujem za aroganciu. Muž má ženu loviť a ona sa má nechať uloviť ale nie ako ľahká korisť. Na začiatku je to vždy super, tieto tanečky okolo toho :)
Ak chlap prejavuje prílišný záujem a vyvíja prílišnú aktivitu začne ma nudiť. Ak ma príliš odmieta, kašlem na neho - chlapov je mrte.

doubledog

musis zvolit spravny mix.
idealny postup je najprv ukazat zaujem a potom miernu ignoraciu, to zeny neskutocne serie a aktivizuje.

no ja...

100 ludi 100 chuti. Ja nemam rada, ked mi chlap nadbieha. Zaujme ma skor taky, co si drzi odstup å preto som aj s mojim priatelom. Napriek tomu, ze som så mu velmi pacila ma skor prehliadal, co ma sralo å este viac motivovalo, lebo aj on så mi hned velmi pacil. Ale inym zenam moze ignoracia vadit å povedia si, ked nechce, tak fck. To sa neda takto zovseobecnit...

Blondula

tiez si myslim,ze "snazivy" je taky neprirodzeny.ak zena nema zaujem,"snaha" nepomoze,lebo vtedy to vyzera ako vtieranie.moj uz priatel ma dokonca 3 mesiace doslova "ignoroval" :D neviem preco,ale velmi sa mi paci taky "vyberavy" druh muzov :D

Ninka11111

co som spoznala chalanov nikto sa nevydrzal dlho snaziť a to nie som vobec skareda ani hlupa..
ked sa niekto snazi je to pre mna signal, ze mu nejde len o jedno, ale o niečo trvalejsie, o vztah. zatial som mala len jeden dlhsi vztah aj to len vdaka tomu, ze ten chalan sa o mna snazil, bol skutocny gentleman.. na zaciatku sa mi ani az tak nepacil ale svojim zaujmom ma zbalil. malokedy takeho stretnem .
ale zaujem nesmie byt otravny ani okaty.. proste prirodzene.. a nemusis kontaktovat babu 10x za den, ale ani denne.. staci obdeň..obcas sa napr. 2 dni neozvi, vzbudis zvedavosť..hlavne nech zaujem prevlada nad salamizmom .. pozvi ju von,do kina, na vecru, venuj jej pekny pohlad a kompliment.. nech vie ze je krasna