Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach o náš vzťah

Príspevok v téme: Strach o náš vzťah
mishel_

Ahojte, jedna sa tu o mojom vzťahu ktorý je krátky ale toho dotyčného síce je to vtipne a neni možne niekedy milovať za krátky čas niekoho ale ja viem že proste to tak je, lebo už len keď na neho pomyslím mam zimomriavky po celom tele a neopisujem čo sa zo mnou deje keď ho vidím a k tomu ešte pobozkám, vtedy som hotová z neho a ledva stojím na nohách a važne som k nikomu ešte niečo take necitila a samozrejme mu to aj píšem a myslím že ho to aj poteší no koho nie keď človek vie že niekomu na ňom naozaj záleži, ale idem späť k veci ja som taký typ dievčata že jednoducho keď chcem niečo tak idem zatým a najradšej by som zo svojím chalanom bola každý jeden deň ale on akoby na mňa nemal čas a sľuboval že to bude lepšie a tak ako pozýva ma na svoje "akcie" ak viete čo tým myslim ale ja by som s ním chcela byť sama a on neviem akoby nechcel vždy s kamaratmi a kamaratkami a toto ma najviac desí lebo žiarlim ako besná len to nedávam na javo lebo viem že po ňom idu dievčata a či je to v pohode a či sa to zmení a budem trošku aspoň viacej dôležita než jeho kamarati lebo si pripadam ako samozrejmosť a dosť ma to mrzí lebo jednoducho viete čo je zamilovanosť ten taky neopisatelný pocit v srdiečku len sa bojím lebo v našom vzťahu boli komplikácie ale nechcem to tu písať a ak by niekto chcel vedieť viac mohol by mi napísať na e-mailovu adresu a budem rada keď mi poviete svoj názor na vec prikladam e-mail : super.girl@centrum.sk ďakujem všetkých ktory by mi chceli pomôcť :)

Agnes989

Daj mu trocha viac volnosti, inak sa moze citit ze ho moc obmedzujes a ze ho dusis. On sa chce proste stretavat aj s kamaratmi, nielen kazdy den s tebou. Maloktory muz chce kvoli novej laske stratit kamaratov, skoro ziaden. Ak na neho budes prilis tlacit a ziadat po nom, aby sa s nimi nestretaval len s tebou, mozes ho dost odradit a znici to vas vztah. Tiez mu nepis kzdy den o tom, ako ho hrozne milujes, ako pri nom nevies stat na nohach a podobne veci. Mozno na zaciatku mu to bude aj lichotit, neskor ho to tiez moze otravovat, lebo on to zrejme rovnako neciti. Ako zrejme ta lubi, ale nie tak strasne bezhlavo ako ty jeho zeby si vystacil len s tebou a inych ludi nechcel viac stretat. Trocha brzdi, inak si mozes ten vztah pokazit. Nechaj mu viac volnosti, nevynucuj si byt kazdy den s nim, nechaj ho dychat. Muzi maju radi zeny ktore su samostatne, prilis na nich nevysia a vedia si zariadit aj svoj vlastny program, bez nich.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach o náš vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk