Vedľajšie účinky "tabletky po"

Príspevok v téme: Vedľajšie účinky "tabletky po"
LauRen666

Prosím vás, chcela som sa spýtať či už niekto má podobnú skúsenosť za sebou, akú prežívam ja, a či by mi nevedel poradiť. Ide o to, že som mala pred pár dňami nechránený pohlavný styk, ale bolo to v posledný deň alebo deň po menštruácii, keď už som mala len špinenie. No lenže sme nemali ochranu a stala sa malá nehoda (možno), môj partner si nie je istý či sa začal \"vyprázdňovať\" pred alebo až potom ako sa urobil a stihol ho vytiahnúť zo mňa von. Tak som do dvoch dní užila \"tabletku po\", nechcela som to urobiť pretože je to veľké svinstvo a záťaž pre celý organizmus, ale na deti sme ešte mladí a necítime sa, že sme pripravení na ne. Nazačiatku som sa cítila normálne, nezvracala som, neskôr v noci som začala mať silné bolesti v podbrušku akoby ma bolel vaječník ale iba na jednej strane, na druhej nie (mala som predtým problémy s cystami)a na ďalší deň som zvracala. Teraz si nie som istá ako to má fungovať, pretože tabletku som užila po skončení menštruácie a nie som si istá či to bolo nutné, ale pretože som čítala že je možné otehotnieť aj počas/pred/po menzese, radšej som si ju i keď nedobrovoľne vzala, lenže neviem či mám teraz očakávať dáke krvácanie uprostred cyklu a potom normálne na konci alebo iba špinenie, alebo ako to vlastne je? Prosím vás, poraďte mi niekto a napíšte čo najskôr. Vopred krásne ďakujem za vaše odpovede....