Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy...

Príspevok v téme: Ženy...
Zuuufalost

Ahojte, chcel by som sa podeliť s mojim zážitkom a rád by som vedel vaše názory. Napísal som babe, s ktorou sa poznáme od detstva ale skoro vôbec sme sa nestretávali. Potom ako som jej napísal, sme chodievali občas spolu von, písali si na FB a tak. Evidentne prejavovala veľký záujem. Aj vravela, že keď sme boli deti tak bola \"do mňa\". Proste som sa na ňu strašne namotal. No a čo sa nestalo. Zrazu, pomaly zo dňa na deň prestala odpisovať, vôbec nechodí na FB, nevidel som ju dobré dva týždne a zrazu som zistil, že má pravdepodobne iného ale neviem to isto. Aj som si to myslel. Veď prečo by to inak robila? Pýtal osm sa jej na FB čo sa deje, a ona že má blbé obdobie proste. Nechápem, prečo mi to otvorene nenapíše, že si našla niekoho iného. Najskôr ma teda riadne namotá a potom úplne bez vysvetlenia prestane komunikovať a stretávať sa so mnou. No a keďže ja som dosť citlivá povaha, tak ma to dosť vzalo a dosť často na ňu myslím a mám z toho občas neznesiteľné depresie. Vlastne skoro stále na ňu myslím a predstava, že je s niekým iným ma strašne ubíja. Keď si predstavím, že som ju stratil...Som proste úplne na dne. Neverím, že nájdem niekedy takú skvelú babu ako je ona. Aj keď možno nie je až tak skvelá, ako som si myslel keď niečo takéto spravila. Dá sa nejako logicky alebo vedecky alebo nejak inak vysvetliť jej správanie? Mal niekto podobný problém a vie mi poradiť, čo mám teraz robiť? Budem vďačný za každú radu.

m8

vytukavat do klavesnice čumiet do facebooku a kontrolovať či si správu prečítal alebo nie a potom nariekať....čo ked nezalpatila fakturu za net?? však CHOD za nou a pozvi ju na kofolu....banebože! :D

Zuuufalost

Adel34 - Ona má 23 ja o rok viacej. Neviem či je to už dospelosť ale podľa by mohla byť. Aj som si myslel, že je to tak ako píšeš, že už proste nemá záujem. Síce som spomalený čo sa týka vzťahov (trošku viacej) ale viem keď sa niečo deje. Nemusela ma ale nechať trápiť sa. Keby mi to napísala hneď, tak by to bolo určite lepšie aj pre ňu aj pre mňa. Chcel som ale vedieť názor ženy, čo si o tom myslí, či kašle na mňa a tiež som chcel vedieť, či je to normálne. Vďaka Adel za názor a stotožňujem sa s ním. Snáď sa z toho čím skôr dostanem.

Adel34

Vobec nie, neviem kolko ma rokov a ako je na tom charakterovo...to ze sa nevyjadruje vobec a prestala komunikovat nie je preto, ze ma blbe obdobie.
Myslim tym, kazdopadne by ta mala uviest na spravnu mieru, co mozes od nej cakat, alebo nech to nechas tak, ze chce byt sama.
Ale bud to neurobi preto, lebo nema gule ti to povedat , alebo naozaj nevie a ako ti to povedat.
Ak aj niekoho ma a nepovie ti o tom,asi neciti potrebu ti vobec nieco vysvetlovat...nesprava sa dospelo, to je samozrejme.
Ale preco sa tak sprava - tak bud su jej taketo veci lahostajne alebo nevie ako sa spravat, nevie co sama chce, mozno aj nieco chcela ale rozbehlo sa jej aj nieco ine o co ma vacsi zaujem a teraz nevei co s tebou a chce to hrat na "dobru" a nepovedat ti nic, lebo jej je to teraz trapne a mysli si, ze ked povie, ze ma zle pbdobie tak sa to samo nejako vyriesi.
Jednoznacne bohuzial ale momentlane nema zaujem, aj ked ho mozno pred tym prejavovala...
A ak ty ju budes nadalej kontaktovat a verim ti,z e si zufaly, zamilovany a stale na nu myslis, chces vediet kde je a co robi a s kym je a mas v hlave milion otazok, preco povedal to a urobila to...preco ti nepovie veci na rovinu ....nuz...preto, lebo bud to nevie, nechce,alebo jej na tom nezalezi.
najtazsie bude pre teba ju zacat ignorovat, nehnevaj sa na nu, asi ma svoje dovody sa takto spravat a neviem ci na ne niekedy dostanes odpoved.
Ale ver mi, cim viac sa jej nebudes prosit, tym viac ju budes pritahovat. Zeny nemaju radi muzov, co su do nich zblazneni po dvoch stretnutiach, skor ich to desi ( v pripade, ze oni nie su do nich po usi zamilovane a nie su si iste, ci si s nim chcu zacat)
Takze, jej spravanie nie je vobec dospele,ale jasne ti tym dava na javo, aby si ju nechal tak...
Tak bohuzial, verim, ze to boli a nevies na nu prestat mysliet a ze si si ju vypredstavoval inak ako v skutocnosti je....ale uvedom si svoju hodnotu, neponizuj sa, ona vie,ze ty mas zaujem a keby ta chcela, tak pride....neviem, mozno vysielala nespravne signaly, mozno to boli normlane signaly a ty si si ich len prikraslil a zle vysvetloval...kazdopadne ale nechaj ju tak, je to skusenost, zamestnaj sa niecim inym, lebo ti bude velmi tazko sa od nej odputat...

Zuuufalost

Ďakujem za názory.

Adel34 - Nepopísal som to tu úplne do detailov takže chápem, že sa to môže zdať ako ty píšeš. Ja som od toho neočakával nič viacej. Všetko to bolo z mojej strany kamarátske. Ani som ju nejak neotravoval na FB. Nebolo to určite ani stretnutie po rokoch. Bývame v rovnakej dedine a občas sme sa videli ale to sme sa len tak pozdravili. To ona mi dala pocit, že by možno chcela niečo viacej. A bolo to očividné z jej rečí a z toho čo mi písala. Síce nie správy typu chýbaš mi, to je správa podľa mňa pre niekoho, kto už je vo vzťahu ale von ma napríklad volala ona. Ver, že som si nič zle nevysvetľoval. Pokiaľ áno, a ona naozaj nemala záujem o nič viacej tak to bolo podľa mňa z jej strany dosť kruté. Či sa mýlim? Fakt je to moja chyba?

Na FB ju vôbec neotravujem, práve naopak. Teraz keď mi nepíše, tak nepíšem ani ja jej pretože aj keď jej napíšem, vidím že ma za ťažko odpísať ak vôbec odpíše. Hnevá ma ale, že keď som sa jej pýtal čo sa deje, tak mi mohla na rovinu povedať že ma iného, aby som ju neotravoval, že nemá na mňa proste čas alebo podobne a nie že má blbé obdobie. Ani si nechcem predstaviť, ako to bude vyzerať, keď ich niekde stretnem. Schvaľuješ teda jej správanie?

Adel34

Ja ti len napisem svoj nazor - ako zena...

Kontaktovali si ju ty, pozval si ju von ty? Na kavu? Na prechadzku? Ale aj keby ta pozvala ona...
Zeny nepozyvaju chlapov na kavu, iba preto, ze s nimi chcu nieco mat.
Bohuzial, chlapi to beru asi ako jasny dokaz, ze ho ta zena chce.
Omyl...ak sme sa nevideli dlhe roky a ty si ju kontaktoval, nemala problem sa s tebou stretnut a ani ti povedat, ze bola do teba...lebo to berie ako minulost a nema problem ti to ani povedat.
Nemyslim,ze ti to povedala za ucelom : som do teba aj teraz a chcem ta.

A ak si si ty zle niektore veci vysvetlil a nadalej ju kontaktoval, pravdepodobne este intenzivnejsie...asi nevie ako ti povedat na rovinu, ze o nic viac nema zaujem. Tym, ze ti neodpisuje a nekontaktuje ona ten zaujem , prepac za uprimnost...ale ona ten zaujem o teba nema...a nemyslim, ze ani mala, ked ste sa stretli. Brala to len ako stretnutie po rokoch, lebo sa poznate..my zeny radi kecame a nemame problem ist s niekym na kavu len tak bez postrannych umyslov. Kdezto chlapi asi idu len vtedy, ked niekoho naozaj chcu.
Takze asi si si to zle vysvetlil od prveho momentu ...ona myslim,ze sa s tebou stretla zo slusnosti, zvedavosti..z kamaratsktva ...aj to ze ti odpisovala...myslim,ze to boli urcite zdvorile odpovede ale urcite nie, ze chybas mi a podme spolu von, lebo chcem s tobou byt....

Ked ta baba chce, tak sa sprava uplne inac...a keby napr aj mala nejaky potencionalny zaujem do buducna, po tom co ste sa stretli, ak si vyvinul velmi intenzivny zaujem a pisal jej o tom, ako si sa do nej v momente zamiloval a nejak intenzivne o nu prejavoval zaujem, to vobec nie je dobre...to zeny odradza, pokial ona nie je uplne zblaznena...
Bohuzial...ci uz ma niekoho,alebo nema...jednoznacne nema zaujem a ak sa jej nechces este viac zhnusit, nemal by si sa jej viac vnucovat, lebo vsetko co urobis, bude este horsie...
Daj tomu cas...dal si jej najavo, ze mas o nu zaujem a ked nema ona, nic s tym nenarobis.
Ak aj niekoho ma, vobec to nie je problem pre zeny stretnut sa so starym kamaratom a nezavisle pokecat...takze skor si ju ziskas, ze budes normalny a netlacit a nenamyslat si...nic neocakavat...

Shejla

Niekedy je lepsie netrapit sa a nechat veci tak ako su...ak bude chciet byt s tebou,ozve sa ti ...ak nie tak sa neozve...Netrap sa myslienkou ci je s niekym.. k nicomu to nevedie len sa budes trapit...Daj tomu čas a uvidis...vsetko je tak ako ma byt :)

golierik

opytaj sa jej narovinu ci niekoho ma a ked povie ze ano tak neries,zivot ide dalej,najdes inu.su horsie veci v zivote ako ,,zeny,,

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženy... - Fórum - ZDRAVIE.sk