Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únava, poruchy stability

Príspevok v téme: Únava, poruchy stability
Martin0967

Dobrý deň, potreboval by som nejako pomôcť.Mamči je už druhý deň nejako zle (po zemiakovej brigáde), popisuje veľkú únavu a nestabilitu(vyvrácanie do strany).Nestabilita nastáva hned po postavení a končí hned po ľahnutí na postel(v noci normálne kludne spí bez problémov).Žiadne bolesti hlavy ani nič pohodné.Bola aj na pohotovosti, CT hlavy je OK, pustili jej 1 infúzku a poslali ju domov s tým, že má oddychovať, no nejako mi to nedá tak sa pýtam, že čo by ste odporúčali(a padli slova aj o krčnej chrbtici a o str.uchu).Snáď som to dobre zhrnul.Ďakujem.

Martin0967

Dnes po magnetickej je tam podozrenie na sklerozu multiplex, ďalšie vysetrenia to buď potvrdia alebo vyvrátia :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.