Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chce ma az ked je neskoro

Príspevok v téme: Chce ma az ked je neskoro
jordin

nazdarek, mam starosti s jednou babou, pozname sa asi 3 mesiace, od zaciatku je to ako na hojdacke, najprv mna ona velmi chcela ja som bol ale skor odtiahnuty, az ked som videl po mesiaci ze ju to neprechadza, tak som ju zacal brat vaznejsie, aj ked sa mi zdalo ze je taka ze jedno hovori a druhe robi aj co sa tyka chalanov a vztahov, no napriklad na jednej strane o sebe vravela aka je verna, skoro panna pomaly a potom povie jak sa kedysi prebudzala len v nohavickach na chate a nic si nepamatala, prosto bral som ju s rezervou, ale inak fajn baba =D zaujimava, charizmaticka, lenze akonahle som sa chystal viacej snazit, prestala mi odpisovat, posledna sprava bola ze ju to velmi mrzi...no nasla ineho, hned som mazal z mobilu, fb vedel som ze ma caka par blbych dni ale dostal som sa z toho, lenze po mesiaci sa ozvala, chcela ma naspat lebo ten jej novy ju asi len dal dole a zanechal tak, slusne som jej odpisal ze jej prajem vsetko dobre ale uz viem aka je a nechcem s nou nic mat, odvtedy sa stale ozyva, ja som jej hovoril uz predtym ze s clovekom ktory ma podrazi uz nechcem nic mat, ju to vraj velmi mrzi ale ze ked ze sa jej zdalo ze ju chcem malo tak preto si nasla ineho, neviem ci jej mam verit a skusit to este s nou, myslim ze to je schopna to spravit znova, ale co ak nie, co myslite

kafe

ty sam si napisal -uz viem aka je a nechcem s nou nic mat- a teraz mas pocit, ze je o nejaky kus lepsia? Nie, neni. Podla mna si sa rozhodol dobre. Ved uznaj, s inym jej to nevide, tak zrazu si aj ty dobry? To co je? Maj trochu hrdosti a stoj si za svojim nazorom na nu. Fajnych a charizmatickych bab je dost, myslim ze v tomto pripade si o nic neprisiel.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chce ma az ked je neskoro - Fórum - ZDRAVIE.sk